Chameleon Run
3.6 (11)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Chameleon Run це новий ранер від відомих розробників Noodlecake Studios Inc, які славляться своїми приголомшливими проектами, які, до речі, найчастіше платні. На жаль ця гра теж платна і просять за неї два долари, а ось багато це чи мало - вирішувати вам.

Ранер вийшов цей вельми умовним, тому що на щастя гру все ж вирішили розбити на рівні, що дуже зручно і дійсно дає можливість зафіксувати хоч якийсь прогрес. Проте, геймплей тут базується саме на Ранера, тому що нам належить тікати, стрибати і змінювати колір свого персонажа.
Рівні в грі досить короткі, пройти кожен можна менш ніж за хвилину і це дуже гарне рішення для мобільного застосування, у всякому разі так у вас буде більше шансів пройти кілька гри за одиницю часу. Кожен рівень передбачає набір платформ, за якими буде бігти наш персонаж. Перші кілька рівнів будуть поступово нарощувати складність, показуючи вам що потрібно робити в тій чи іншій ситуації, так що можна назвати їх навчальними. Для початку наш герой буде бігти по жовтій платформі, на якій будуть чорні ділянки, які потрібно перестрибувати, що досить просто. Потім з'явиться ще один колір, рожевий, його перестрибувати не потрібно але коли ви підбігаєте до платформи потрібно зробити так щоб герой поміняв свій колір з жовтого на рожевий і так далі. Досить швидко ви потрапите на складні рівні, де потрібно постійно міняти колір, перестрибувати чорний, перестрибувати провалля і при цьому намагатися збирати деяку подобу монеток. Процес цей дуже динамічний і досить складний, однак, вас обов'язково порадує відмінна анімація і цікавий ігровий дизайн в сумі з якісною графікою.

Особливості гри:

  • висока динаміка змусить вас приймати рішення на льоту
  • кілька видів стрибків
  • приголомшлива фізика за особливою технологією
  • стильна графіка, відмінна анімація
  • три завдання на кожен рівень
  • результат на кожному рівні можна покращувати
  • просте управління


Недоліки гри:

  • немає безкоштовної версії


Підсумок: гра Chameleon Run практично ідеальна, я б навіть сказав що вона повністю ідеальна в рамках свого жанру, проте, саме за це вам і доведеться заплатити якщо ви хочете в неї пограти, але своїх грошей вона коштує.


Реклама

Chameleon Run для ASUS Memo

Рейтинг:

(11)
3.63★ 72.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/14 09:47
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |