Fun Run 2 - Multiplayer Race
2.5 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Fun Run 2 - Multiplayer Race це продовження однойменної гри, кількість завантажень якої вже перевалило за 20 мільйонів, що дуже круто! Перша частина задала темп і розробники не стали скидати його, швиденько підготував другу частину. Взагалі гри з мультиплеер завжди відрізнялися популярністю, причому за можливість грати проти реальних людей їм можна і прощають багато, як і в даному випадку, але все це коштує розібрати докладніше.

Почну з того чого цій грі не вистачає, на мій погляд. Для початку крім мультиплеєра тут немає можливості грати, так що якщо у вас немає доступу в інтернет або якщо ви не готові битися проти реальних гравців і часто програвати, то вам це не підійде, що, втім, ніяк не позначається на популярності. Графіка в грі проста, найчастіше хочеться побачити щось більше, але це і є одне з припущень, в даному випадку грі можна пробачити такий підхід, хоча анімацію персонажа можна було б і доопрацювати. Графіка в другій частині взагалі особливо не змінилася, так, вона стала трохи більше гладка і чітка, але принципових змін ви не помітите, так що доведеться все так же спостерігати милих героїв, ведмежат, лисичок та інших персонажів, яких буде розрізати на шматки, заливаючи екран кров'ю ... У цьому полягає спірний момент, тому що гра спочатку виглядає занадто милою, але буквально на перших же секундах вашого персонажа може розрубати буквально на частини! Дивний підхід, але можна списати це на своєрідний гумор розробників, що в цілому не робить гру гірше.

У чому ж плюси цієї гри і чому вона настільки популярна?
Найважливіше і цікаве в мультіплеере це драйв, яким ця гра безумовно володіє. Всі забіги відбуваються досить швидко, ви в будь-який момент можете налетіти на пастку або вас зіб'є зі шляху інший гравець, так що кожен забіг унікальний і може закінчитися як завгодно, плюс це змусить вас розвивати свою реакцію і уважність, тим самим відточуючи навички гри, які можна довести до будь-якого рівня, вся справа в досвіді і ніхто вам не допоможе! Так, в грі є Донат, але він теж мало чим допоможе, тому що як він, так і зароблені за забіги кошти можна витрачати лише на зміну зовнішнього вигляду ваших героїв, що ніяк не впливає на швидкість їх пересування, так що це той самий випадок коли все в ваших руках!

А для тих хто не грав в першу частину, повідомлю короткі правила. У забігу беруть участь чотири гравця, стартують всі приблизно однаково, зупинитися ви не можете, можете лише стрибати, кожен раз коли ви будете налітати на пастку вашого героя сильно уповільнить, але не вб'є, так що добігти до фінішу ви зможете в будь-якому випадку, однак мета зробити це першим;)

Підсумок: гра Fun Run 2 - Multiplayer Race це чудовий мультиплеер особливо для тих хто готовий пробачити грі простувато анімацію і у кого в голові цілком укладаються милі звірятка і багато крові коли їх розрізає циркулярка або розплющує в капкані ...


Реклама

завантажити Fun Run 2 - Multiplayer Race 4.6 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- New Avatar: Otter!
- New fresh accessories
Загальна інформація
версія 4.6 (133)
дата завантаження 2017-12-22 17:40
Розмір 91.32 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
2.46★ 49.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/09 10:37
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |