Road to be King
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Road to be King це непоганий згусток цілих трьох жанрів! Те, що відбувається нагадує як ранер так і скролл-шутер, а бойова основа запозичена від слешер, як-то так. Підготували гру розробники з Noodlecake Studios Inc, з якими ми вже давно знайомі, за ними водяться такі приголомшливі гри як Alto's Adventure, Zombie Road Trip і багато інших, що говорить лише про те, що свою справу вони знають! Оцінимо же черговий їхній проект.

Почнемо по порядку.
Ранера гру можна назвати бо локації за якими вам належить пересуватися нескінченні, усипані ворогами і пастками, а ще тут потрібно збирати кристали і дорогоцінні камені. Скролл-шутер дав грі двомірний вид «зверху», а так само можливість трохи рухатися назад і трохи прискорюватися, що допоможе уникати багатьох неприємностей. Що ж стосується слешер - все надгробні плити які вам зустрінуться на шляху потрібно знищувати якщо хочете отримати додаткові очки, для цього за мірками жанру потрібно провести по екрану щоб герой махнув мечем. Так само варто відзначити що у вас буде три життя, так що перша ж помилка не змусить починати заново, а якщо ви зможете дістатися до замку, які періодично трапляються на шляху, то там буде можливість заповнити витрачені життя, що дасть можливість пройти ще далі. Кожні 100 метрів шляху позначені на дорозі і через кожні 100 метрів гра стає важче, так як підвищується швидкість і збільшується кількість перешкод.

Особливості гри:

  • рівні, які генеруються випадковим чином
  • десятки предметів які вам допоможуть
  • три десятка досягнень
  • чарівні світи
  • запрошуйте друзів з Facebook і змагайтеся з ними


Недоліки гри:

  • трохи реклами
  • трохи доната


Підсумок: гра Road to be King це відмінний варіант для всіх хто любить Ранера, тому що саме на ранер вона схожа найбільше, безумовно домішка як слешер так і скролл-шутера тут є, але звичного хардкору явно не вистачає, але гірше це гру не робить!


Реклама

завантажити Road to be King 1.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Edward’s adventure continues with all new outfits and dangerous new enemy patterns. Do you have what it takes to become king?
Загальна інформація
версія 1.1 (21)
дата завантаження 2016-10-01 09:29
Розмір 37.26 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.1+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Bkav → Android.Adware.Fictus.D299

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-10-01 12:30:15
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/04 08:15
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |