Dream Machine: The Game
2.3 (9)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Dream Machine: The Game це головоломка, дії якої будуть відбуватися в незвичайному світі, абсолютно нереальному, трохи сюрреалістичний, а найголовніше дуже красивому, з захоплюючим дизайном і масою оригінальних рішень. Розробили гру в GameDigits Ltd і вона стане відмінним приводом для знайомства, до якого ми і приступимо.

Наш герой - робот, який явно наділений великою кількістю якостей, роботам не властивих, а якщо врахувати що їм управляти будете ви, то він взагалі перетворюється на живу істоту. Наш робот виявився на заводі, що в загальному-то логічно, це дуже вдалий для них місце, однак саме цей завод йому не подобається, так як він холодний і нелюдський, у всякому разі на думку розробників. Ваше завдання - втекти з цього місця щоб потрапити в інший світ, який, по всій видимості набагато краще. Але, головне вірити, так що приступаємо до вирішення різноманітних задач, які і дозволять нам поступово наближатися до своєї мети.

Гра розбита на умовні рівні, які по суті є просто окремими шматочками локацій, які необхідно подолати. Ділянка вважається пройденим коли робот дійде до зеленої мітки, однак зробити це буде не завжди просто. Управляти роботом вам не доведеться, ви можете лише зупиняти його або запускати знову щоб він йшов до своєї мети, а ось «грунт» під його ногами доведеться будувати саме вам, так як кожному етапі будуть небезпечні ділянки з механізмами, де потрібно щось підставити або повернути. Спочатку гра може здатися вельми простий і занадто розміреним, але це швидко мине бо складність тут постійно зростає і в якийсь момент вам доведеться дуже добре подумати щоб вирішити чергову головоломку. Проте, геймплей залишається досить спокійним і нікуди вас не квапить, а красиві локації, химерні механізми і відмінна анімація змусять насолоджуватися картинкою.

Особливості гри:

  • прекрасна графіка
  • заспокійливий геймплей
  • битви з небезпечними босами
  • прокачивайте свого робота і ставте нові рекорди на ділянках
  • кожна нова головоломка змусить ваш мозок розкритися ще трохи


Недоліки гри:

  • гра платна, пробної версії немає. Ціна - один долар


Підсумок: чи варта гра Dream Machine: The Game співвідношення ціни і якості? Звичайно варто! Так що якщо вам не шкода одного долара за відмінну гру - качайте, не замислюйтесь!


Реклама

Dream Machine: The Game для ASUS Memo

Рейтинг:

(9)
2.34★ 46.83%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/04/03 07:19
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |