Disney Magic Kingdoms
4.7 (12)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Disney Magic Kingdoms це непогана суміш відразу декількох жанрів, зокрема аркади, пригод і покрокової стратегії з домішкою економіки. На перший погляд така схема може здатися досить складною для основної аудиторії яку складуть діти, але занурившись у чарівний світ Disney, представлений тут у всій красі, вони напевно забудуть про складності і зможуть розібратися у всьому, що відбувається.

Чим доведеться займатися.
Так як світ Disney величезний і героїв там багато, то і занять для вас знайдеться дуже багато, однак у гри буде кілька основних ліній, які і будуть займати основну частину часу. Для початку у нас буде замок (той самий, з заставки), проте його захопила зла чарівниця Малефісент, так що наше завдання зведеться до необхідності поетапно його у неї відвойовувати, шматочками, так би мовити. Потім нам належить займатися пошуками зниклих героїв з різних мультиків і нарешті здобути і накопичувати ресурси для будівництва великого парку атракціонів, які вже давно стали фішкою будь-якого Діснейленда. Всі ці напрямки не обходяться без великої кількості підказок і докладного розбору всіх дій, що точно сподобається всім юним користувачам, у всякому разі якщо вони вміють читати.

Оформлення.
Власне, а чого взагалі можна чекати від гри зробленої на базі мультяшного світу? Як і в більшості мультиків тут все соковито, красиво і дуже мило, так що претензій до графіку особливих немає, при цьому гра не відрізняється завищеними технічними вимогами.

Негатив.
Gameloft от не вміє без нього, причому навіть у випадку з дитячою грою і не складно здогадатися в чому тут біда. Як і в будь-якій грі від цього розробника тут можна купити практично все, причому саме за реальні гроші, які ваша дитина досить швидко почне з вас витрушувати, так як без цих вкладень грати тут дуже і дуже нудно. В цілому реально обійтися без доната, але на це потрібно гарне терпіння, яким діти вже точно не відрізняються.

Підсумок: якщо прибрати з горизонту зухвалий Донат, то гра Disney Magic Kingdoms це відмінний варіант для вашої дитини, однак, доната тут стільки, що закрити на нього очі вельми проблематично.


Реклама

завантажити Disney Magic Kingdoms 6.2.1a для ASUS Memo

Нове в цій версії
101 Dalmatians has finally arrived in the Kingdom! Get ready to welcome memorable characters along with unique attractions and concessions inspired by the film:

New Characters
• Pongo
• Perdita
• Patch
• Penny
• Lucky
• Rolly
• Cruella De Vil

New Attractions
• The Park
• The De Vil Place
• Radcliffe Residence
• Cruella’s Car

New Concessions
• Dalmatian Ears Hairband Stand
• Cruella De Vil Wig Stand
• Dalmatian Macaron Stand
• Dalmatian Milkshake Stand
Загальна інформація
версія 6.2.1a (621021)
дата завантаження 2021-09-04 16:37
Розмір 98.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

Усі додатки Gameloft SE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(12)
4.7★ 94%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/30 08:11
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |