Epic Flail
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Epic Flail це простий (на перший погляд) файтинг, який змусить вас згадати старі ігри і дуже добре натренувати свою реакцію, яка тут стане в нагоді в першу чергу. Розробники гри - KAPPSULE, вони вже робили ретро-ігри, так що тут все досить просто і зрозуміло, у всякому випадком шанувальникам хардкору гра точно сподобається.

Турнір на острові.
Само собою сюжету в грі немає, проте, ми знаємо що тут відбувається! Якщо хтось знає такий всесвіт як Mortal Combat, то ви знаєте що там все бійці збиралися на таємничий турнір в іншому світі, звідки повинен був повернутися тільки один - переможець. У даній ситуації подача схожа, проте, все набагато більш наближене до реального життя. Гра розповість нам про незвичайний турнір, на який так само з усього світу збираються бійці, тільки збираються вони на віддаленому тропічному острові, без містики і надприродного. Більш того, бійці тут не мають жодних надлюдськими навичками, більш того, бойовими мистецтвами вони теж не володіють, однак, вони дуже добре володіють булавою. На булавах тут битися і доведеться, причому у всіх вони будуть однакові, більш того, якимись особливими навичками ваш або будь-який інший персонаж володіти не будуть, все залежить виключно від того як ви впораєтеся з управлінням і наскільки у вас розвинена реакція.
На битву буде виходити завжди двоє, причому управління тут досить просте, є кнопка «вперед», «назад» і «удар», маніпулюючи якими вам і належить здобути безліч перемог, просуваючись по турнірній таблиці. Що сподобалося - битви досить швидкі, тому що будь-яке точне попадання булавою по голові нейтралізує противника, втім, вас теж. Всього для перемоги потрібно виграти три раунди. Так само варто відзначити що деякі раунди можуть закінчитися нічиєю, тоді окуляри нікому не нараховуються. Головне вчасно відходити назад щоб противник промазав, потім різко подаватися вперед і наносити свій удар в надії що він доведеться точно в ціль. Так само в грі є три режими - нескінченність, турнір і «2 гравця», коли вам буде запропоновано битися один з одним з одного пристрою ...

Підсумок: гра Epic Flail це ностальгія в чистому вигляді, що, до речі, затягує. Так само потрібно знати що скачати гру можна безкоштовно і тут немає ніякого доната, що безумовно заслуговує на повагу.


Реклама

завантажити Epic Flail 1.2.0 для ASUS Memo

Нове в цій версії
• Update to optimize file size.
Загальна інформація
версія 1.2.0 (29)
дата завантаження 2021-01-26 10:24
Розмір 2.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Brad Erkkila на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/16 09:10
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |