Stitchy: Scarecrow's Adventure
3 (11)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Stitchy: Scarecrow's Adventure легко зможе розбити всіх хто її випробує рівно на два табори, хтось скаже що це нудно і таке вже було, а хтось просто буде грати і не турбуватися про те що і де було, головне-то що тут і зараз. Гра дійсно зроблена за образом і подобою будь-якого класичного платформера, наприклад Маріо, на якій вона схожа найбільше, але що в цьому поганого?

З чого почнемо?
Головний герой цієї гри - лякало, яке зазвичай висить на поле і відганяє ворон, однак, іноді висіти йому набридає і він відправляється в подорож, повне пригод і небезпек. Гра розбита на рівні, так що цілком реально її пройти, що сьогодні все рідше де зустрічається.

У чому ж схожість з Маріо?
Багато в чому, наприклад в тому що нам потрібно бігти з одного кінця рівня в інший, причому рівні в цілому горизонтальні. По дорозі потрібно збирати ітемов (в нашому випадку кукурудзу), зібравши сотню качанів якої ви отримаєте одне життя. Герой не гине від першого контакту з ворогом, бо у нас є три сердечка, а за кожне зіткнення витрачається тільки одне і те, сердечка теж можна збирати на рівні. Вороги є, вбити їх досить легко - потрібно напригнуть на них зверху. Щось розбити і отримати бонус - будь ласка, на рівнях повно ящиків. Так само тут теж є гриби, правда на них стрибати потрібно, а не їсти;)
Є на рівні відгалуження, які допоможуть застрибнути на невеликий простір нагорі або звалитися в який-небудь підвал, і там і там знайдеться багато кукурудзи і пара бонусів. В цілому, ігровий процес дуже не напружуватися, графіка красива, навколишній світ об'ємний і цікавий.

Особливості гри:

  • багато красивих світів виконаних в 3D для 2D
  • досить просте управління
  • красива графіка ручної роботи
  • різні монстри, пастки і бонуси
  • ніякого доната


Недоліки гри:

  • складно сказати, може відсутність якихось принципових нововведень?Підсумок: гру Stitchy: Scarecrow's Adventure можна сміливо порекомендувати як дорослим так і дітям, так що якщо ви не маєте нічого проти деякого подібності з класичними іграми цього жанру - качайте обов'язково!


Реклама

завантажити Stitchy: Scarecrow's Adventure 1.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- Stitchy is 100% free, no ads, no in-app purchases, free for all
- Tweaked menu's and gameplay
- Bugfixes
- Like Polygoat on Facebook if you like this game ;-)
Загальна інформація
версія 1.1 (6)
дата завантаження 2017-07-06 21:42
Розмір 69.41 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(11)
3.01★ 60.17%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/14 08:15
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |