Jump It Up
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Jump It Up це досить примітивний ранер, який може нагадати сотні різних проектів, при цьому не будучи точною копією будь-якого з них. Розробниками гри виступили «темний конячки» з moB Games ltd., Причому жанр вони вибрали досить вдало, Ранера завжди були на піку популярності, яка особливо сильно не змінюється з роками. Однак, реалізація не обійшлася без проблем, причому місцями дуже навіть смішних, але про це трохи пізніше.

Геймплей.
Класика вона і є класика, наш герой дивного вигляду (щось середнє між людиною і прибульцем) біжить по блокам, які висять в повітрі, що останнім часом стало досить звично для цього жанру, особливо завдяки проектам від Ketchapp, з якими ми гру і порівняємо, але трохи пізніше. Ваше завдання до болі звична - пробігти якомога далі, перестрибуючи з платформи на платформу і зібрати якомога більше кристалів. Підрахунок тут йде за кількістю платформ які ви подолали, ось в принципі і все. Єдине що в грі може змінитися - зовнішній вигляд персонажа, який можна розблокувати за кристали, зібрані під час забігу.

Про Ketchapp і недоліки гри Jump It Up.
Розумію, що некоректно порівнювати першу гру від початківців розробників з тими хто вивів на загальний огляд вже понад півсотні успішних проектів, проте, манера подачі дуже їх нагадує. Оформлення, схоже, в стилі мінімалізм, проте, чогось тут не вистачає, швидше стилю, а ось мінімалізму цілком вистачає. Сам геймплей є щось посередній, тому що одного боку у нас прості дії і зрозуміла механіка, з іншого боку просте управління і класний світ який мінливий і робить це динамічно, задаючи темп і підтримуючи інтерес, а на вершині піраміди у нас виявиться дивний персонаж і занадто проста анімація, що залишає неоднозначне враження в результаті. Не менш неоднозначною виявилася і озвучка, яка з одного боку може порадувати приємною фоновою музикою, з іншого боку роздратувати тим, які звуки поклали на дії персонажа. Продовжуючи говорити про неоднозначність варто згадати і той факт що гра розповсюджується безкоштовно, що приємно, але містить величезну кількість реклами, що жахливо.

Підсумок: як ви вже могли зрозуміти, гра Jump It Up вийшла вельми неоднозначною, але я вважаю що приблизно так і повинно бути з першими проектами. У всякому разі гра не позбавлена ​​позитивних моментів, так що нам залишається сподіватися на майбутні проекти, які швидше за все виявляться трохи краще.


Реклама

завантажити Jump It Up 1.9 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.9 (10)
дата завантаження 2016-03-03 20:01
Розмір 10.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-03-03 22:03:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
1.2★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/08 07:59
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |