Zombie and Little Girls
3.3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Zombie and Little Girls є самий звичайний клікер, проте, зомбі-тематика тут цілком доречна, а об'єктивно гра дуже нагадує тири з далеких часів коли багато хто грав в Dendy і використовували пістолет щоб стріляти по ковбоям в салуні.
За сюжетом гри вам відводиться роль безжалісного мисливця на зомбі, єдиним завданням якого є знищення максимальної кількості цієї нечисті. Однак, до лав страшних зомбі якимось чином затесалися маленькі налякані дівчатка, вбивати яких неприпустимий вчинок, навіть для такого мисливця як ви!

Геймплей.
Він досить простий і зрозумілий для кожного. На екрані будуть з'являтися зомбі і їх потрібно знищувати, сам процес знищення не відрізняється кривавими сценами і подібним, на зомбі досить натиснути щоб він зник, а ви отримали черговий фраг. Зомбі з'являються досить швидко і в різних частинах екрану, проте, іноді серед них будуть з'являтися і ті самі дівчатка, випадково знищивши яких ви втратите одне життя. Життів всього три, так що раджу проявити пильність і не натискати на все підряд. У грі є два режими: нескінченний, в якому потрібно вбити якомога більше зомбі поки життя не закінчаться і режим в якому вам відводиться всього 6 хвилин щоб знову ж таки, вбити якомога більше зомбі. Так само є і бонуси, деякі заморожують дівчаток і вони залишаються на тих же місцях що і були на деякий час, є ліхтарик яких буде їх підсвічувати і, само собою, можна добути додаткове життя щоб протриматися якомога довше. Але не варто забувати, чим довше ви граєте, тим складніше стає гра!

Особливості гри:

  • просте управління, зрозумілий геймплей
  • два режими гри
  • кілька видів бонусів
  • просте оформлення
  • ніякого доната і інших поборів


Недоліки гри:

  • кому-то вона може здатися простакуватою


Підсумок: гра Zombie and Little Girls це перший проект від компанії Game for People, так що не судіть строго, однак, будемо сподіватися що в найближчому майбутньому вони випустять щось більш Грандіозне. Що ж стосується даної гри - класичний клікер, цілком підійде щоб вбити трохи часу, обмінявши його на сотню-іншу мертвих зомбі.


Реклама

завантажити Zombie and Little Girls 1.0 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0 (9)
дата завантаження 2016-02-26 10:58
Розмір 25.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Fortinet → Adware/Startapp.A

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-02-26 13:00:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

WRITE_INTERNAL_STORAGE

WRITE_INTERNAL_STORAGE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.25★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/03/01 08:54
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |