The Walls
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра The Walls для андроїда це не ранер, якими розробники з Ketchapp славляться, але далеко від їх найбільш популярного жанру гра не пішла, хоч і розбита на рівні. Так чи інакше, на відміну від багатьох інших, її можна пройти!
Вражаюче, але як все ж вони примудряються робити абсолютно різні ігри з одного і того ж ... тому що у нас знову кульку, знову платформи і практично ніякого опису. Проте, геймплей:
Розпочнеться гра з короткого навчання, яке пояснить вам як грати, а якщо врахувати що управління здійснюється одним пальцем, то довго ви тут не проведете. Сенс полягає в тому щоб вибратися з чергового рівня, провівши кулька від його початку до дверей (порталу) в самому кінці. Основні труднощі - не впасти з краю платформ, тому що вони досить вузькі, а кулька буде рухатися досить швидко, постійно отпружінівая від відбійників, так що ваше завдання - підібрати момент і натиснути на екран щоб направити його в бік. Кожен новий рівень буде трохи більше попереднього, так що і пройти його буде складніше, пройдете всю гру - ви герой, це факт! Крім цього в важкодоступних і небезпечних місцях на рівнях ви зможете знайти дорогоцінні камені, набравши достатню кількість яких ви зможете розблокувати інші кульки, які в загальному-то нічого не поміняють, що, однак, нікого раніше не бентежило.

Оформлення гри.
Воно як зазвичай просте, так що ніяких вимог до якості вашого заліза застосовуватися не буде. Навколишній нас фон буде білим, платформи бузковими, інші елементи виконані в блакитних тонах, все досить лаконічно і навіть примітивно.

Підсумок: гра The Walls підійде на роль як тайм-кілера, так і черговий хардкорних гри яка готова знищити всі ваші нервові клітини. Так само варто відзначити що в грі є невеликий Донат, який ніяким чином не зможе полегшити ігровий процес і створений виключно якщо вас дратує рідкісна реклама або вам лінь самостійно збирати на інші кульки.


Реклама

завантажити The Walls 1.0 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0 (4)
дата завантаження 2016-02-24 10:36
Розмір 23.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-02-24 12:39:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(2)
1.13★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/27 09:34
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |