The End of the World
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра The End of the World це не аркада і навіть не квест, назвати пригодами це теж дуже складно, проте для цього жанру з'явилося і свій опис - графічна новела. Такі ігри повільно але впевнено починають з'являтися на андроїд, пропонуючи нам стати учасниками чергового оповідання, про що ж нам розкажуть на цей раз?

Якщо хтось чекає позитиву чи драйву від відбувається історії - забудьте, вона досить сумна і явно не відрізняється динамікою. Розповість вона нам про страждання одного молодого чоловіка після розриву відносин зі своєю подругою. Ситуація до болю знайома багатьом, так що легко можна здогадатися - приємного тут мало, що говорити, розробники звели моральні терзання героя в абсолют, в якому нам і доведеться опинитися.
Сюжет в цій грі безумовно є, але ніякого конкретного оповідання ми не дочекаємося, лише в загальних рисах розуміючи що сталося. Головний герой знаходиться в депресії, безцільно бродить по знайомих місцях і надається спогадами, легше від яких не стає. Йому здається що світ навколо нього звалився, скінчився, припинив своє існування. Чому так? Ось саме це ми і постараємося дізнатися.

Геймплей.
По частині ігрового процесу нічого складного тут немає і бути не може, все що потрібно від нас - бродити по сірому місту і шукати спеціальні зони з якими можна взаємодіяти, а опинившись в них ми повинні знайти годинник і натиснути на них і отримати чергову дозу трезана спогадів , після чого якимось чином ми знову опиняємося в своїй кімнаті і нам буде запропоновано знайти нову подібну місце.

Що сподобалось.
Історія ця своєрідна, в чем-то життєва, без неймовірних пригод, так що фактично ми зможемо спостерігати побут звичайної людини, на місці якого може опинитися кожен. Всі локації зроблені стильно, по всій видимості руками, плюс, гра точно сподобається шанувальникам похмурого і сірого, а так само трагічного.

Що не сподобалося.
Відверто кажучи гра нудна, більше того, вона дуже коротка, розробники запевняють що при бажанні її можна пройти за 20 хвилин, при всьому при цьому вона платна. Ціна - півтора долара, але чи варто платити їх за 20 хвилин?

Підсумок: гра The End of the World це досить незвичайний проект, сподобається він далеко не кожному, так що читайте уважно і дивіться відео якщо дійсно захочете його купити.


Реклама

завантажити The End of the World 1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Fixed missing graphic bug
Загальна інформація
версія 1 (5)
дата завантаження 2017-06-10 16:00
Розмір 87.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Qihoo-360 → Trojan.Android.Gen

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2017-06-10 19:03:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/27 08:29
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |