Gun Master 3: Zombie Slayer
4.2 (14)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Gun Master 3: Zombie Slayer це в першу чергу шутер, сьогодні можна навіть не згадувати про тири, які багатьом вже неабияк набридли, тому що прийшов час пересувати по локаціях (хоч і неабияк обмеженим) самостійно. Розробники гри - Craneballs, які можуть бути відомі вам за такими проектами як Overkill і першим двом частинам гри. Варто зазначити що минулі дві частини це були хороші представники вищезгаданого жанру «тир», заявлені як симулятори, а третя частина перестала бути як тиром, так і симулятором. Тепер це шутер, заявлений як екшен, що досить непоганий розвиток в межах проекту.

Геймплей був побудований досить просто. Розбити його можна на дві основні частини - тренування і вилазки в зону бойових дій. На тренуваннях потрібно стріляти по мішенях, які будуть з'являтися то тут то там, тренуючи влучність і звикаючи до управління, а ось на завданнях доведеться зіткнутися з самими справжніми зомбі. На щастя, зомбі тут тупуваті і не дуже швидкі, так що ви цілком зможете знищувати їх зі своєї зброї. Кількість зомбі на локацію не має обмежень, так само як і кількість патронів в вашому запасі, однак, не варто забувати і про перезарядку. Головна і єдина мета на кожній локації зводиться до необхідності знищити потрібну кількість зомбі за відведене місце, так що не рекомендується стояти на місці і чекати коли вони самі з'являться - переміщайтеся і ви їх швидко виявите. За кожну успішно виконану місію вам будуть платити, а зароблені гроші вже можна витратити в ігровому магазині на модернізацію зброї або придбання нового.

Особливості гри:

  • великий вибір реального військового і поліцейського озброєння
  • три десятка вогнепальної зброї
  • в кожному зброю є дев'ять параметрів які можна прокачати
  • фарбуйте свою зброю, зробіть його унікальним
  • два режими гри
  • дві великі локації
  • досить криваві перестрілки
  • турніри і щоденні призи


Недоліки гри:
З недоліками все виявилося досить розпливчасто. З одного боку розробники відійшли від ненависних тирів, з іншого боку, ми явно не спостерігаємо поліпшення по частині графіки, фізики, а так же противників, які все на одну особу, якщо можна так висловитися. Другий момент - Донат в цій серії ігор як був, так і залишився досить солідним і всюдисущим.

Підсумок: гра Gun Master 3: Zombie Slayer стане нехай і не найкращим представником шутерів, але що найбільше радує - хоч якийсь розвиток по вірному напрямку з боку розробників, подивимося що буде в четвертій частині;)


Реклама

завантажити Gun Master 3: Zombie Slayer 1.0 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- Customizable control scheme
- Minor bugfixes
- Fixed missing textures
Загальна інформація
версія 1.0 (26)
дата завантаження 2016-02-09 09:54
Розмір 73.84 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-02-09 11:57:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Craneballs на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(14)
4.19★ 83.87%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/12 08:50
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |