ULTRAFLOW 2
4.1 (4)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра ULTRAFLOW 2 це продовження, як не важко здогадатися, розробники все ті ж - Ultrateam, більш того, в порівнянні з першою частиною не так вже й багато змінилося, у всякому разі, візуально гра змінилася не сильно, що не заважає виглядати їй просто приголомшливо . До речі, перша частина була досить популярною, понад мільйон завантажень вона завоювала, так що сподіваємося що друга частина стане ще краще і ще популярнішим!

Геймплей.
По суті гри є деякою помісь настільного хокею, більярду, міні-гольфу та інших подібних ігор, причому виконано це все з точки зору геометрії. Правда щоб не сильно напружувати вас складними завданнями розробники застосували головний закон оптики - кут падіння дорівнює куту відбиття, так що врахуйте це коли почнете гру проходити. Кожен рівень передбачає одну і ту ж мету, а саме - загнати ваш диск в портал, розташований у важкодоступному місці. Від порталу вас будуть захищати різні перешкоди і нерівності рівня, які можна обійти, але зробити це потрібно не перевищивши ліміт на кількість зіткнень для вашого диска. Це основа яку потрібно знати всім, інших моментах досить мало, та й розібратися в них труднощів не складе.

Буйство кольору.
Не дивлячись на те що зовнішній вигляд гри це 2D набір геометричних фігур, виглядають вони чудово, здебільшого завдяки відмінній збірці кольору, якого на кожен рівень передбачено всього два. Так чи інакше, це прекрасний мінімалізм в кращому зі своїх проявів.

Що ж змінилося?
Принципово друга частина нічим від першої не відрізняється, але якщо розібратися, то перша частина передбачала всього 99 рівнів і була абсолютно безкоштовною. Друга частина теж доната не містить, проте містить вже 180 рівнів, а якщо вам не шкода пару доларів, то ви отримаєте ще більше рівнів, які можна окремо докупити в меню.

Підсумок: гра ULTRAFLOW 2 це прекрасний представник жанру головоломок в стилі «мінімалізм», так що якщо подібне вам до душі - качайте обов'язково!


Реклама

завантажити ULTRAFLOW 2 1.0.6 для ASUS Memo

Нове в цій версії
ULTRAFLOW 2 - 1.0.6:
-ULTRAFLOW 2 is now free
Загальна інформація
версія 1.0.6 (50)
дата завантаження 2017-02-07 08:12
Розмір 27.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-02-07 10:15:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

Усі додатки Ultrateam на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.08★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/08 08:01
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |