Hammer Time!
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Hammer Time! Перенесе нас в середні століття, коли більшість боїв проходило приблизно наступним чином - хтось сидів в замку і оборонявся, а хтось його облягав, використовуючи катапульти. Ми опинимося на стороні тих, що обороняються, так що наша мета - захистити свій замок! Реалізована гра досить просто, так що ми не будемо керувати лучниками або стріляти у ворожі катапульти, а ось від каменів відбиватися доведеться ...

З точністю наведення в ті роки було досить погано, так що не варто дивуватися, що катапульти до вашого замку безпосередньо не добивають, проте, замок завжди буде знаходитися в низині, а прилітають камені будуть падати десь поруч зі стінами і скочуватися в їхньому напрямку , завдаючи шкоди при контакті. Однак, у вас теж буде дуже цікавий пристрій, який нагадує величезний молоток, який обертається на опорі, дозволяючи відкидати камені назад. Деякі при хорошому замаху у вас вийде відкинути зовсім далеко, а деякі будуть наполегливо скочуватися знову. В цілому ніяких інших фішок геймплей не припускає, пропонуючи нам триматися якомога довше.
Чим довше ви зможете протриматися, тим більше в результаті заробите монет, які потім можна витратити на модернізацію свого «молота». Молотов у грі досить багато, деякі являють собою карамельну тростину, деякі дубину неандертальця, а деякі молотки з майбутнього, в будь-якому випадку, хоч якесь розмаїття в гру це вносить. Так само будуть трохи змінюватися і локації, що носить виключно візуальні зміни. Десь ви опинитеся в засніжених Альпах, десь в пустелі, а десь на зеленій рівнині і так далі.

З недоліків гри Hammer Time! можна відзначити лише невеликий Донат, який дозволить отримати бажаний молот тут і зараз, а не збирати на нього якийсь час. Проте, обійтися без нього більш ніж реально.

Підсумок: проста і весела гра, яка прекрасно виконує своє призначення, радуючи вас позитивним і НЕНАПРЯГАЕМОЙ геймплеєм.


Реклама

завантажити Hammer Time! 1.1.0 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- Added tropical new Island Map
- Added 3 more hill configurations
- Added 10 new hammers
- Added brand new powerups
- Updated the physics
- Fixed misc bugs
Загальна інформація
версія 1.1.0 (10)
дата завантаження 2016-04-08 02:51
Розмір 31.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-04-08 05:54:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/07 07:51
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |