Fox Adventure
2.7 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Fox Adventure не просто так отримала свою назву, само собою, головний герой - лисиця (або лис), але справа скоріше в тому, що вам теж доведеться бути хитрими як лисиця, бо інакше пройти гру ви не зможете. Так само є погана новина для шанувальників такого роду головоломок, розробки з changhwan nam (Корея) підготували гру виключно в платному форматі, пограти безкоштовно не вийде, але ціна виявилася досить низькою, так що не будемо сильно через це засмучуватися.

Взагалі, не дивлячись на те що головний герой лисиць, найбільше він походить на чергового хороброго шукача скарбів, готового на будь-які пригоди заради наживи. Так що не дивуйтеся, що опинитися нам доведеться в чергових руїнах стародавніх храмів та інших споруд, а вже про кількість небезпечних пасток варто тільки здогадуватися, тому як древні будівельники тільки цим і жили!
Гра розбита на рівні, кожен з яких надасть вам масу можливостей розкинути мізками, бо пройти їх буде не так-то просто. Основне завдання - дістатися до кінця рівня, однак, вас чекатимуть пастки, завали та інші ускладнення, вирішити які можна методом проб і помилок, логікою і пересуванням блоків. У своєму інвентарі ви завжди знайдете вибухівку, а на рівні можете знайти різні бонуси, які обов'язково знадобляться в проходженні.

Особливості гри:

  • більше п'яти десятків рівнів
  • шостій різних предметів які вам допоможуть
  • багато оригінальних локацій і пасток
  • трьох бонусу на кожному рівні
  • гра доступна на двох мовах - корейською та англійською


Недоліки гри:

  • гра платна, немає пробної версії
  • немає російської мови


Підсумок: гра Fox Adventure це хороший варіант вашим мізкам розім'ятися, більше того, гра виявилася дуже затягує і, як наслідок, цікавою, однак, тільки за умови що ви готові заплатити за неї досить демократичну ціну, яка на даний момент становить менше одного долара.


Реклама

Fox Adventure для ASUS Memo

Рейтинг:

(5)
2.73★ 54.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/02/02 09:38
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |