Симулятор автодилерів
5 (4)

Симулятор автодилерів

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Як і зрозуміло з назви, гра Симулятор автодилерів дозволить нам опинитися в шкурі продавця автомобілів і управляти своїм власним автосалоном. Автосалоном, правда, на перших парах назвати це буде складно, але в цьому і весь інтерес, начинам нам доведеться з нуля. Так що перший крок який ви повинні зробити - купити свій перший автомобіль на перепродаж, само собою, найдешевший. Більше того, починати вам доведеться в маленькому і страшному гаражі типу «черепашка», абсолютно не відповідає для ваших грандіозних планів. Що примітно, розробник цієї гри російська, так що і автомобілі нас чекають з часів СРСР ...

Купівля автомобіля теж реалізована досить зручно, ви будете бачити оголошення і можливий заробіток від перепродажу, вибравши автомобіль потрібно подзвонити власникові і домовитися про його купівлю. Кожен автомобіль продається з зазначенням року випуску і пробігу. До речі тут гра дещо йде від симулятора і йде в розділ фантастики, так як особисто мені складно уявити автомобілі з колишнього СРСР, вік яких 40+ років, а на зображенні вони виглядають як нові ... так що тут або машини не гниють, або з картинками не взяли участі, але це цілком можна пробачити, сенсу це не змінює. Повернемося до переговорів з власником, які організовані як чат, причому ціна не остаточна, ви можете попросити знижку або відправити автомобіль на діагностику в автосервіс. Але все не так просто, кожна дія забирає енергію, що достатньо реально, а та ж діагностика обійдеться в реальну суму грошей, яка не завжди перевищить знижку, яку ви в результаті отримаєте. Коду всі формальності вийде утрясти вам потрібно зустрітися з власником і купити автомобіль. Якщо діагностику ви проводити не стали, то після покупки автомобіль все одно доведеться перевіряти, причому на низьких рівнях вам все одно доведеться робити це на стороні, потім ця ситуація виправиться, але це потім!

Само собою після придбання і всіх діагностик автомобіля його потрібно продати, виставивши на продаж. Процес, який я описав може і здається довгим, але в реальності відбувається все набагато швидше, а з кожним новим рівнем у вас з'явиться можливість купувати автомобілі дорожче і виробляти набагато більше дій з передпродажної підготовки і навіть наймати персонал, який допоможе з поточними справами і постарається збільшити ваш прибуток.

Так само гра Симулятор автодилерів має інтеграцію в Вконтакте і дозволяє відвідувати гаражі своїх друзів, спостерігаючи як йдуть справи у них.

Підсумок: не найпростіший, а значить дуже цікавий і цілком реальний симулятор, який підійде всім хто не насідає на зовнішні параметри, а насолоджується суттю процесу. Так само гра відмінно підійде для слабких гаджетів.


Реклама

завантажити Симулятор автодилерів 4.7 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Bug fixed
Загальна інформація
версія 4.7 (47)
дата завантаження 2020-11-06 08:43
Розмір 78.21 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7 x86_64 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Appscraft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/01/24 08:01
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |