Fisticuffs
3 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра Fisticuffs на андроїд це початок боксу, боксу, який існував будучи світової дисципліною, без мільйонних контрактів, призів, менеджерів та іншого. Битися у деяких в крові і якраз в ті роки це проявлялося як не можна до речі, в барах та інших розважальних закладах на простеньких рингах. Боксери самі вибирали собі костюми, або билися в тому в чому прийшли, ніякої реклами та спонсорів, тільки ви, ваші кулаки і противник.

Сюжету в цій грі практично немає, але є прикольна атмосфера і колоритні персонажі, які її і створюють в першу чергу. Наприклад наш герой буде битися з брюках з підтяжками, туфлях і футболці, що зовсім не схоже на сучасних спортсменів, у яких спеціальне взуття, іменні шорти та інші фішки, без яких вони б виглядали як мінімум дивно.
Управління в грі Fisticuffs одночасно дуже просте і дуже функціональне. У вас буде всього чотири кнопки, дві зліва і дві справа, які відповідають за те щоб вдарити лівою або правою рукою, а так само щоб ухилитися вправо або вліво, що повністю відповідає вимоги такою спрощеною сутички. Якихось особливих прийомів тут немає, але і на роль симулятора гра теж не претендує.
Оформлення заслуговує окремої розмови, тому що воно мені дуже сподобалося. Оточення в стилі ретро і само собою, ваші супротивники. Хтось виходить на ринг в костюмі нагадує форму нацистів, хтось виглядає як Папай-моряк, хтось як блазень, хтось як м'ясник в циліндрі ... так чи інакше, однакових супротивників ви не зустрінете, при цьому кожен з них чимось нагадує моду Дикого Заходу, де, по всій видимості, дія і відбувається. Так само з плюсів можна відзначити і той факт що гра повністю безкоштовна, без доната. З мінусів - анімація, вона тут спрощена, з сучасними файтингам не зрівняється.

Підсумок: гра Fisticuffs це добротний екшен, який рекомендується всім хто любить кулачні бої і стиль ретро, ​​а так само колоритних персонажів.


Реклама

завантажити Fisticuffs 200 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 200 (20000)
дата завантаження 2016-01-20 12:40
Розмір 51.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-01-20 14:42:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

Усі додатки Blue Goji на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.98★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/01/23 09:37
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |