Galaxy Wars
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Жанр скролл-шутерів на андроїд поповнився новим представником, зокрема грою
Galaxy Wars, яка в загальному і цілому повністю відповідає жанру і будь-яким очікуванням, які ми тільки можемо уявити за жанром. Тим не менш, не дивлячись на велику кількість конкурентів і аналогів попит тримається на прийнятному рівні, що й породжує подібні проекти. За заявою розробників це «краща космічна гра в жанрі екшен» за минулий рік ... впевнений що тут якась помилка, так що розберемося, що ж «кращого» тут можна знайти.

Як уже заведено, гра пропонує нам відправитися в космос і рятувати галактику, причому весь процес її порятунку буде зведений до шаленого знищенню будь-якого супротивника, що з'явився в зоні видимості. Як звичайно, нас чекає відмінна динаміка, хардкорних геймплей (який в цій грі досить простий за мірками жанру) і класична 2D графіка, якої теж нікого не здивувати. Так що ж тут особливого? Та взагалі-то ... нічого. Проходячи рівні ви будете збирати окуляри, які можна витратити на новий космоліт, який принципово нічого не змінить, однак, виявився пристойний мінус - гра періодично без причин починає лага, що значно ускладнює ігровий процес ...

Особливості гри:

 • велика кількість місій і випробувань
 • багато різноманітних досягнень і нагород
 • просте і зрозуміле управління
 • круте озброєння
 • зашкалювали емоції
 • неймовірні космічні битви
 • відмінна озвучка
 • врятуйте галактику і станьте її героєм!


Недоліки гри:

 • мається Донат
 • багато реклами
 • не найкраща оптимізація


Підсумок: якщо ви справжній шанувальник цього жанру, то виключно заради інтересу скачаєте цю гру, пограєте пару днів і видаліть, нічого особливого в ній не знайти. Якщо ж ви просто шукайте космічну аркаду, то гра Galaxy Wars на андроїд це явно не кращий представник жанру.


Реклама

завантажити Galaxy Wars 1.0 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0 (9)
дата завантаження 2016-01-13 10:52
Розмір 15.68 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (1)
Qihoo-360 → Adware.Android.Gen

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-01-13 12:54:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

GET_TASK

GET_TASK

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/01/15 08:51
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |