Ghosts of Memories
4.4 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Іноді, коли збираються грамотні розробники, які знають собі ціну, знаю чого хочуть користувачі, у них є ідея і, швидше за все деякий талант, без якого такі ігри не обходяться. Причому жанр не має особливого значення, проте, сьогодні у нас головоломка під назвою Ghosts of Memories від розробників з Paplus International sp. z oo
Сильних сторін у гри досить багато, про них я вам обов'язково розповім, але відразу хочу відзначити і одну слабку сторону цієї гри - поширюється вона тільки на платній основі. Ніяких пробних версій, тріалов та іншого знайти не вийде, ціна, не найнижча - 2.5 долара, проте, як я вже і сказав, сильних сторін тут вистачає.

Атмосфера і зовнішній вигляд.
Атмосферности у цієї гри не відняти, бо занадто багато факторів одночасно і в одному проекті знайшли один одного. У нас тут і красива графіка, яка трохи світиться неоном, трохи віддає сюрреалізмом і просто сочиться якістю, тут і саме відбувається наштовхує на містичний настрій, тому що ми будемо грати за примари! Доповнюють відбувається красиві і продумані світи, просте управління і відмінна музика, без якої гра б не виробляла таке враження, але він справляє його. Більше того, геймплей цієї гри не зводиться до перебору всіх можливих варіантів або непролазних тупикам, вам доведеться пробувати, експериментувати і безумовно, кожна задача може бути вирішена декількома способами!

Особливості гри Ghosts of Memories для андроїда:

  • красива графіка, ізометрична проекція
  • відмінний дизайн всього що ви побачите
  • прекрасна озвучка гри (рекомендується вживати в навушниках)
  • цікавий геймплей, грамотні завдання, багато різних виходів з однієї ситуації
  • найпростіше управління


Недоліки гри Ghosts of Memories на андроїд:

  • гра платна, ціна - 2,5 $


Підсумок: цікава, красива і оригінальна гра, яку варто купити якщо ви дійсно любите головоломки, які виросли несхожими на своїх однолітків;)


Реклама

Ghosts of Memories для ASUS Memo

Рейтинг:

(8)
4.35★ 87%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2016/01/07 08:59
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |