Боги арени
4.4 (34)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Як ви вже помітили, розробники пропонують нам гру з пафосною назвою «Боги арени», жанр - бійки, що взагалі-то багатообіцяюче, але чи багато ми знаємо файтинга на андроїд? Якщо чесно немає, тому що переважна більшість це слешери ... але може бути знамениті розробники зробили щось оригінальне? Ні! Це теж слешер.
Однак, розробники все ж таки змогли пустити пил в очі, зробивши гру красивою і заштовхавши в неї багато античних персонажів. Виглядає все це дійсно добре, суперечці немає, але хіба заради цього ми качаємо більшість ігор? Для мене найважливіше - геймплей, який тут не являє собою нічого особливого, та й кого сьогодні слешер здивувати?

Але все ж, нас чекає крута графіка (як заявлено - нового покоління), а значить ваш пристрій може і не потягнути цю гру, так що бігом в магазин за новим телефоном! Убогий сюжет пропонує нам стати полководцем, олімпійцем і взагалі самим епічною товаришем давніх часів, керуючи як богами, так і відомими героями. Не варто дивуватися що в один ряд розробники поставили таких персонажів як Зевс, Спартак, Медузу, Аїда, Атласу і багатьох інших, відомих нам по міфах та історії. Локації теж постаралися прив'язати до епічною місцям, наприклад це буде гора Олімп, зруйновані Помпеї, колізій та інші. Хочу відзначити що локації теж пропрацювали знатно, краса в черговий раз туманить наш погляд. Хоча по суті мета у нас в грі проста - перемогти всіх і роздобути безмежну владу, довівши всім свою перевагу. Але, як ви всі знаєте, влада не буває без грошей, от тільки гроші доведеться вкладати реальні і більше того, свої. Донат в грі Боги арени, як і в будь-який інший грі від Gameloft дуже солідний, потужний і, як і все навколишнє - епічність!

Підсумок: гра безумовно красива, але засмучує що розробники в черговий раз навіть не намагалися зробити щось цікаве по частині геймплея, продовжуючи впарювати нам обридлі схеми, загорнуті в красиву і епічно головоломку.


Реклама

завантажити Боги арени 1.9.7a для ASUS Memo

Нове в цій версії
DARK HIPPOLYTA
Another Dark Fighter joins the fray.
Various game performance improvements, optimisations and bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.9.7a (197022)
дата завантаження 2020-12-10 16:07
Розмір 35.49 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

BILLING

BILLING

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Усі додатки Gameloft SE на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(34)
4.35★ 87.05%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/26 09:15
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |