Storm Tank
4.4 (19)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Цього разу проект про черговий «танк" не сповнений амбіціями, але це не скасовує відбувається, що змушує нас звернути увагу на цю гру. Підготували її розробники з контори з дивною назвою Made in Future, яка назви свого в общем-то не виправдовує, у всякому разі я такого майбутнього не хочу.

Домогтися адекватного опису гри від самих розробників не вийшло, все що вони запропонували - одна пропозиція, судячи з якого нам необхідно зібрати команду з своїх улюблених танків і провести їх крізь рівні. Що дивно, жнар гри заявлений як «пригоди», що досить дивно ... багато хто чекає перестрілки і війну, а про якісь пригоди йде взагалі мова? Але, забігаючи вперед можу вас заспокоїти - це якась помилка, по частині геймплея в грі все добре.

Перше з чим ми зіткнемося в грі Storm Tank - навчання, що досить приємно, багато розробників сьогодні не приділяють останньому належної уваги. Якщо навчання ви пройдете успішно (не видалите гру), то далі вам відкриється декілька режимів, кожний з яких цілком покриває частину аудиторії. Перший режим класичний і зрозумілий - кампанія, розбита на багато простеньких рівнів, в яких вам доведеться битися з комп'ютером, зачищаючи чергову невелику карту. Два інших режиму виявилися значно цікавіше, один з них це досить звичний режим PvP, де ви будете боротися проти інших гравців в онлайні. Третій режим так взагалі вразив, це син жанру MOBA, в якому вам доведеться захоплювати прапор або битися група на групу, відроджуючись після кожної смерті і вирушаючи в бій знову і знову. Такий підхід готовий запропонувати буквально кожному гравцеві щось цікаве, головне щоб танки подобалися, а чим зайнятися - вам знайдуть;)

Під час битв ви будете заробляти на модернізацію свого танка або ж спробуєте накопичити на новий, що значно важче. Танковий парк тут не особливо великий, але й маленьким його назвати складно. Донат мається і допоможе вам у прокачуванні або купівлі нових броньовиків, однак, без нього можна обійтися.

Оформлення в грі Storm Tank кілька засмучує в порівнянні з підходом до геймплею, графіка начебто ще нічого, а ось фізика відбиває всяке бажання, хоча, цілком можливо що когось вона влаштує.

Підсумок: цікавий проект, якому дуже не вистачає гарної фізики, яка вирішила б більшу частину його проблем. Швидше за все з нормальною фізикою прийшла б і популярність, якою на даний момент гра не відрізняється.

Разом з грою потрібно завантажити КЕШ і розпакувати його в директорію: sd / android / obb


Реклама

завантажити Storm Tank 0.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Add BOSS Levels
Загальна інформація
версія 0.1 (12)
дата завантаження 2018-03-22 00:57
Розмір 31.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Розмір 106.62 MB
дата завантаження 2015-12-21 07:16

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(19)
4.43★ 88.63%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/22 09:12
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |