Lost Horizon
4.1 (65)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Нормальних квестів для андроїда все менше, ця тенденція всім нам знайома і вже не раз обговорювалася, однак, не багато розробників намагаються зламати ці підвалини. Не багато, але не Deep Silver, які вже відзначилися серією ігр Secret Files, які при своїй платності знайшли майже 50 000 шанувальників, що не так вже і погано як для для такого жанру, так і для платного гри на андроїд в принципі. Їх новий проект Lost Horizon теж виявився платним, що є єдиною поганою новиною для шанувальників жанру, ціна устаканилася на рівні трохи перевищує 4 долари. Але об'єктивно, гра коштує цих грошей, у всякому разі, вона готова запропонувати вам довге і захоплююча подорож.

Подібні ігри не обходяться без захоплюючого сюжету, даний випадок не став винятком. Дії розгортаються в часи Другої Світової війни, тільки на її задвірках, у боях нам брати участь не доведеться. Наш герой - відчайдушний хлопець, шахрай і контрабандист, який наважився взятися за чергову лиху місію, тільки на цей раз досить велику і офіційну - знайти зниклу експедицію в горах Тибету. Однак, як виявляється, експедиція була вкрай важливою і вчинила приголомшливі відкриття, які вже давно зацікавили нацистів, які теж їх шукають ...
Гра готова запропонувати вам багато головоломок, діалогів, подорож по самим різним місцям земної кулі і якісну графіку. Так само вам варто приготуватися до того, що гра наповнена великою кількістю роликів, професійно дубльованих, от тільки всі вони англійською, як і діалоги ... інших мов чомусь немає.

Особливості гри Lost Horizon:

  • класика жанру в мобільному виконанні
  • захоплюючий сюжет, дійсно складні завдання
  • відмінна оптимізація і зручність використання
  • красива графіка, яку робили руками!
  • класні відео-вставки протягом всієї гри


Підсумок: якщо готові розщедритися - обов'язково купите цю гру, особливо якщо ви любите класичні квести, однозначно не пошкодуєте.


Реклама

Lost Horizon для ASUS Memo

Рейтинг:

(65)
4.08★ 81.68%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/18 09:21
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |