InCell VR (Cardboard)
3.6 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Новинок, які називають «прорив» або якось схоже дуже багато, але в більшості своїй там просто красива графіка, яку потягне мало який пристрій, а в цьому випадку у нас дійсно щось новеньке, то, чого ми раніше не зустрічали і з цього відразу втекти два мінуси.
Перше - гра платна, ціна, правда, смішна. Менше чверті долара доведеться заплатити за цю гру, нижче цін я взагалі не бачив. Тим не менш, без факту оплати гру вам не завантажити.
Другий мінус, безпосередньо випливає з самої гри - в немає сенсу без окулярів віртуальної реальності ... Так! Вона застосовує цю технологію щоб запустити нас в глибини людського організму, в дуже захоплююче і небезпечну подорож. Само собою можна обійтися і без цього, але тоді який взагалі в грі сенс? Тим не менш, режим «без окулярів» у грі є, так що якщо сама її ідея здасться вам цікавою - все допустимо.

За задумом розробників ми опинимося маленької кліткою, яка подорожує по людському організму і б'ється з небезпечними вірусами. Так що нас чекає незабутня подорож з домішкою стратегії та освітніх програм, оскільки відтворили все по вищому класу, з високою точністю і відповідальністю. При всьому при цьому геймплей багатьом може нагадати найзвичайніші гонки, де замість рівного асфальту нас чекають кровоносні судини, не менш звивисті і самі різні перешкоди.
Само собою, тільки з окулярами ви отримаєте повну картину того, що відбувається і дуже красивий внутрішній світ людини, ось тільки очевидний факт, що це проба пера, а технологія знаходиться в зародку. Так що не дивуйтеся, що будуть проблеми, в тому числі і з тим що ваші очі швидко втомляться, так що бережіть зір і багато не грайте;)

Підсумок: гра InCell VR (Cardboard) це маленький крок вперед для всієї індустрії, в усякому разі це тонкий натяк на те, якими можуть бути ігри на наших андроїдах вже через пару років, що мені здається дуже цікавим.


Реклама

завантажити InCell VR (Cardboard) 1.4.3 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.4.3 (75)
дата завантаження 2018-04-06 16:43
Розмір 72.2 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3.6★ 72%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/16 09:34
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |