Guild of Honor
3.4 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Масштабних рольових ігор на андроїд все більше, а от динаміки в бік відкритого світу, економіки і торгівлі між гравцями та інших подібних фішок практично немає. На жаль дана новинка лише підтверджує ці побоювання і поглянувши на неї можна навіть засмутитися, тим не менш, є у неї і позитивні сторони.
Гру нам представили розробники з Netmarble Games, проектів у яких досить багато, найпопулярнішим з яких є файтинг на тему коміксів Марвел, подивимося, на які цифри потягне рольова гра.

Що тут є?
Якщо прочитати опис гри від розробників, то вони обіцяють епічно і дуже масштабні битви, може десь це і так, але по всій видимості тільки в їх фантазії, тому що в грі я таких не помітив. Битви самі звичайні, графіка теж не виділяється нічим фантастичним, а от відсутність відкритого світу і навіть на обмежених локаціях відсутність можливості пересуватися самостійно дуже пригнічують. Так само пригнічує і той факт що в битві ви не зможете повністю контролювати свого героя, все що можете ви - вибирати об'єкт атаки і вибирати які навички застосувати, от і все.
На протилежний бік медалі можна записати непоганий сюжет, який цілком розкривається в процесі гри, завдяки всіляким діалогам, як між гравцями, так і між гравцями і різними істотами. У процесі цього ви зможете зрозуміти як і що тут почалося, зрозуміти свою роль в ситуації та визначитися з якимись цілями на майбутнє. Правда ніякої крутий історії нам не розкажуть, класичне битва добра зі злом, світла з темрявою.
Так само в грі Guild of Honor варто відзначити можливість прокачувати свого героя, втім, куди ж без цього і величезна кількість помічників, яких ви можете брати в свою армію. Правда армія не може включати більше 5 героїв, але все ж вибір вражає - за заявою розробників їх тут 360, причому кожен має унікальний набір характеристик, які теж можна прокачувати.
Само собою гра не обійшлася і без доната, що в цілому не лякає, для рольових ігор це вже давно стало нормою.

Підсумок: звичайнісінька рольова гра, яка не вражає битвами, але буде досить комфортна тим, хто воліє багато діалогів, спілкування з іншими гравцями та інші соціальні можливості.


Реклама

завантажити Guild of Honor 32 для ASUS Memo

Нове в цій версії
[Update Note]
- Other Bugs fixed
Загальна інформація
версія 32 (91)
дата завантаження 2016-07-06 04:44
Розмір 36.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-06 07:45:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

вимикати блокування екрана

Дозволяє програмі вимикати блокування клавіатури та будь-який пов’язаний паролем захист. Наприклад: телефон вимикає блокування клавіатури під час отримання вхідного дзвінка, після закінчення якого блокування клавіатури відновлюється.

змінювати налаштування системи

Дозволяє програмі змінювати дані налаштувань системи. Шкідливі програми можуть пошкодити конфігурацію вашої системи.

читати налаштування та ярлики головного екрана

Дозволяє програмі читати налаштування та ярлики на головному екрані.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
3.45★ 68.92%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/13 08:04
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |