Sling Kong
4.6 (23)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

На андроїд багато ігор за участю самих різних мавп, найчастіше це аркади або платформери, але сьогодні нас чекає своєрідний вертикальний ранер, який зажадає від вас уважності і хорошої реакції. Гру підготували розробники з Protostar, у яких це всього друга гра, перша ж, особливою популярністю не користується, так що, будемо сподіватися що це проект стрельне хоч трохи.

Геймплей.
Ранер гру називати не зовсім коректно, але, з іншого боку, ігровий процес має на увазі нескінченність, так що пройти гру повністю не вийде, більше того, пройти частину рівнів ви теж не зможете, але, така ситуація нам давно звична. Ще варто відзначити що чимось вона нагадує пінбол, тільки дещо спрощений і метою буде якраз не стикатися з перешкодами, в чому і криється основна складність в грі. Гатити нам належить якраз мавпу, яка може чіплятися за спеціальні виступи, а потім «вистрілювати» вгору, у напрямку до наступного. Момент коли потрібно вистрілити і напрямок задаєте ви, а навколишній світ буде вам заважати. Десь вас чекають пилки, десь зрушуються стіни, десь інші перешкоди, які доведеться уникати.

До позитивних моментів цієї гри можна віднести її простоту, яка проявляється як в оформленні, так і в геймплеї. Оформлення досить гарне, яскраве, але при цьому без особливих фішок, що дозволить без проблем грати навіть на слабких пристроях. Геймплей ж буде зрозумілий навіть дітям, які, до речі, цілком широка аудиторія для даної гри.
Єдине що в грі засмучує - велика кількість реклами і наявність доната. Донат в принципі не обов'язковий, але тоді доведеться дивитися рекламу, так що вибирайте.

Підсумок: проста і зрозуміла гра, оцінити яку повинен кожен, хто любить простоту, а так само гри на реакцію, так само можна порекомендувати її дітям.


Реклама

завантажити Sling Kong 3.25.15 для ASUS Memo

Нове в цій версії
BUG FIXES
- Some minor bug fixes and improvements.
Загальна інформація
версія 3.25.15 (3840)
дата завантаження 2021-09-14 20:57
Розмір 85.44 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

записувати аудіо

записувати аудіо

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Protostar на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(23)
4.58★ 91.52%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/13 07:59
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |