LoveStory: Highschool Romance
3.1 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Симулятор на андроїд продовжують розвиватися, а деякі напрямки так взагалі своїм життям живуть, пропонуючи нам найрізноманітніші варіанти провести свій час. Що ж до гри LoveStory: Highschool Romance від розробників з PT Falcon, то вона вимагатиме від вас дуже багато часу, я б навіть сказав занадто багато часу.

Забігу вперед і відразу запропоную вам розібрати всі плюси і мінуси ігри, які допоможуть швидко визначитися з тим, чи потрібна вона вам або ж ні.
До плюсів з ходу можна віднести цікаві діалоги, красиві локації (над кожною працювали професійні художники), милих персонажів, цікавий жанр, що не лінійний розвиток сюжету, повна відсутність доната (за умови що завантажити гру теж можна безкоштовно) і деякі інші моменти, менш значимі .
З мінусами складніше, вони як би є, але кожен з них індивідуальний і не спрацює на кожного користувача. Наприклад - діалоги, їх дуже багато, читати доведеться довго й уважно, а мова в грі тільки англійська ... так що якщо не знаєте його - гра не для вас. Крім цього з цими довгими діалогами є і ще проблема - ви ними ніяк не можете керувати ... так що тут воля випадку і збіги місця і часу. Так само трохи засмучує не найбільший вибір як героїв так і локацій, але це вже не настільки страшно. Нарешті, у сумі, гра реально вимагає дуже багато часу, комусь за щастя, а хтось втомиться.

Геймплей.
Основне завдання в грі LoveStory: Highschool Romance добитися побачення з однією з трьох дівчат, тут мешкають. Одна з них перша красуня в школі в якій ви навчаєтеся, друга - розумниця і відмінниця, третя - спортсменка, так що вирішуйте що вам ближче і починайте схиляти чашу терезів на свій бік. Геймплей зав'язаний на відвідуванні різних місць у вільний від навчання час і читання довгих діалогів героїв, що взагалі-то рано чи пізно повинно привести вас до одного з декількох фіналів. Скажу відразу - ніякої вульгарності гра не припускає, все буде дуже мило і культурно.

Підсумок: гра вийшла дуже своєрідна, незвичайна і незвична, однак, для свого жанру вона досить якісна і абсолютно безкоштовна, що додає їй масу плюсів.


Реклама

завантажити LoveStory: Highschool Romance 1.0.6 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- fix, inventory not decreased after given to heroine
- datespot, set dialog start wait for transition finish
- fix, heroine cant further relationship typo
- fix, natalia event wrong cg
- increase time for calendar event notification
- widen speaker bg, "exam supervisor" need space
- compress all cgs, alter gallery Image to RawImage
- fix white credit bg on ending
Загальна інформація
версія 1.0.6 (6)
дата завантаження 2016-01-08 03:47
Розмір 57.06 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
3.13★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/09 07:49
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |