Танкові Битви
4.2 (11)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Навіть якщо не перебільшувати, то відома всім гра WoT свого часу «порвала» індустрію і донині користується величезною популярністю, що залишає досить багато простору для маневру сторонніх розробників, які, користуючись любов'ю народу до танків роблять про них гри. Такий же проект задумали і розробники з
Best Games Studio, от тільки їх гра більше нагадує класику жанру, що має сподобатися багатьом з тих, хто ганяти на танках хоче, але не може з об'єктивних причин, тому що сучасні ігри дуже вимогливі до пристрою і якості каналу в інтернет.

Геймплей, сюжет та оформлення.
Гра являє собою казуальну аркаду з участю танків, вигляд буде зверху, з невеликими натяками на 3D, що в цілому залишає приємне враження, графіка хоч і не топова, але досить приємна і не відштовхує ніяким чином. Сюжету в грі немає взагалі, так що за кого і з ким ви битимемося - таємниця, все що відомо нам - є наш танк і є ворожі танки, які потрібно знищити. Така схема грі підходить, які-небудь історії швидше за все заважали б і віднімали дорогоцінний час. Локації досить великі й різноманітні, як і геймплей нагадують багато інших, аналогічних проектів, хоча гра не сприймається як якась «підробка», скоріше як добротний і якісний клон. Хороша графіка, приємна анімація, помірна динаміка і навіть кілька видів управління, хіба цього не достатньо щоб насолодитися битвами?

Особливості гри Танкові Битви:

  • приємна графіка
  • кілька варіантів управління
  • зрозумілий геймплей без надмірностей
  • хороша озвучка
  • багато різних ворогів
  • нелінійна система бою
  • ніякого доната
  • можливість прокачувати танки


Недоліки гри Танкові Битви:

  • жоден з видів управління не відрізняється зручністю


Підсумок: цілком собі нормальна, адекватна і зрозуміла гра про танки без зайвої графіки, зайвих проблем і багатьох інших моментів, які можуть відштовхнути від більш великих проектів.


Реклама

завантажити Танкові Битви 1.3 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.3 (5)
дата завантаження 2016-03-04 04:15
Розмір 89.76 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
Увага!
Є підозри на віруси (2)
NANO-Antivirus → Trojan.Android.MobiDash.dztaeb

Fortinet → Adware/Startapp.A

Перед встановленням програми, перевірте звіт на сайті virtustotal.com і переконайтеся що програма не завдасть шкоди, вашого пристрою.
дата перевірки 2016-03-04 06:18:07
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

надсилати закріплені широкомовні повідомлення

Дозволяє програмі розсилати масові повідомлення, які залишаються після розсилки. Надмірне використання може сповільнювати чи дестабілізувати роботу пристрою через додаткове споживання пам’яті.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(11)
4.23★ 84.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/08 09:18
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |