World War 2: Битва за Берлін
2.3 (15)

World War 2: Битва за Берлін

Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Так чи інакше, але жанр TD продовжує активно розвиватися і буквально з кожним новим днем ​​все важче здивувати шанувальників і потенційну аудиторію, бо глянувши на практично кожну нову гру можна сказати «це я вже десь бачив» і по суті так і є, бо жанр досить вузький і не може запропонувати розробникам широкий спектр для маневрів, але деякі продовжують намагатися. Наприклад такими виявилися і розробники з Immanitas Entertainment, які вирішили не робити звичайний і звичний багатьом продукт, вони вирішили виділитися з натовпу, а ми подивимося що з цього вийшло.

Виділитися розробники вирішили подачею ігри, взявши за основу Другу Світову війну, яку найчастіше беруть для інших жанрів, але це хоч якось пояснило викладки на картах, деякі зовнішні елементи як союзних, так і ворожих військ і деякі інші моменти. Але знову ж, переданий чи дух тих часів? Звичайно ж ні, як мінімум через мультяшной графіки і багатьох інших поблажливості на які пішли розробники як по частині геймплея, так і в плані дизайну. Так що який у цьому сенс? - Не зрозуміло.
Графіка теж не сама звична, зокрема, вона намальована, чимось нагадує мультики і в цілому не відштовхує, однак не дозволяє серйозно сприймати гру, в резонансі того факту що ніби як Друга Світова, а це серйозно, а тут таке ...

Геймплей виявився до жаху звичним і простим, так що якщо хтось шукає саму звичайну TD, то дана гра цілком може підійти на цю роль, якщо ж хочете знайти щось незвичайне, то рекомендую продовжити пошуки.

Особливості гри World War 2: Битва за Берлін

  • битви двох протиборчих сторін
  • багато юнітів і зброї
  • майже два десятки кампаній
  • шість типів веж які можна покращувати
  • багато різних ворогів


Недоліки гри World War 2: Битва за Берлін

  • ми захищаємо Берлін ... від росіян ...
  • Середня якість
  • нічого нового


Підсумок: сумнівний «сюжет», сумнівна графіка і не найкраща якість продукту змушують робити висновки не втішні, втім, скачати і перевірити вам ніхто не перешкодить;)


Реклама

завантажити World War 2: Битва за Берлін 1.1.4 для ASUS Memo

Нове в цій версії
This updates gives you more ressoures for FREE :-) Please enjoy!
Загальна інформація
версія 1.1.4 (4)
дата завантаження 2015-12-22 03:37
Розмір 34.97 MB
Український немає
вимоги
андроїд 3.2+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-12-22 05:39:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

читати веб-закладки й історію

Дозволяє програмі читати історію URL-адрес, які відкривалися у веб-переглядачі, і всі закладки веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не може застосовуватися веб-переглядачами третіх сторін або іншими програмами з можливостями веб-перегляду.

писати у веб-закладки й історію

Дозволяє програмі змінювати історію чи закладки веб-переглядача, які зберігаються на пристрої. Програма може стирати чи змінювати дані веб-переглядача. Зауважте: цей дозвіл не можуть застосовувати веб-переглядачі сторонніх розробників чи інші програми з функціями веб-перегляду.

установити ярлики

Дозволяє програмі додавати ярлики без втручання користувача.

видалити ярлики

Дозволяє програмі видаляти ярлики без втручання користувача.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(15)
2.34★ 46.71%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/08 07:44
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |