Monster Heart
3.9 (11)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Як показує практика, мисливців, які люблять займатися цим на андроїд дуже багато, так що не дивно що ігри, в яких потрібно полювати користуються популярністю. Цим і скористалися розробники з Plamee Tech (CY) Limited, які дають нам можливість відправитися на небезпечне полювання на перевертнів.
Але, якщо чесно, мене гра досить сильно засмутила, так що буду чіплятися. Однак, пропоную почати з того що сподобалося, а сподобалося мені оформлення і графіка. Так, гра виявилася досить красивою, опрацьовані меню, всілякі гаджети якими ви можете користуватися і інше і інше, локації можуть здатися однотипними, але зроблені якісно, ​​а повний місяць тільки всі прикрашає, правда найчастіше вона ховається за хмарами. У кожному разі, атмосфера середньовіччя передана досить успішно, не без гріхів, але для андроїда і безкоштовного проекту цілком підійде.
Так що ж не так?
Почнемо з головного - перевертнів. На мій погляд перевертні це дуже небезпечні істоти, жахливо хитрі, живучі і взагалі, ось так взяти і відправитися на полювання з арбалетом досить безглуздо, принаймні, якщо орієнтуватися на різні фільми або казки, то всього один перевертень роками міг тримати в страху кілька поселень, але не в цій грі. Тут перевертні і поводяться нерозумно, нагадуючи баранів, і вмирають від одного точного попадання арбалетом. Шановні, це взагалі як? Ще у нас будуть дивні рукавички, які стріляють магічними згустками енергії, що загалом-то дивно, але за кілька влучень перевертень знову ж таки, вмирає. Плюс не сподобалася фізика процесу, якщо так можна висловитися, в усякому разі коли ви потрапляєте в перевертня стрілою і вбиваєте його, то він відлітає в незрозумілому напрямку причому з такою силою, буд-то в нього з гранатомета потрапили ... А ще тут будуть літаючі перевертні ... 0_о
І це ще не все.
Гра Monster Heart засмутила наявністю доната, без якого жити тут буде складно навіть на перших рівнях, бо завдання будуть складні, а для модернізації зброї потрібні гроші, які за провалені завдання ви не отримуєте. До того ж, це самий звичайний тир, в якому ви можете переміщатися тільки вліво або вправо і то небагато.

Ще трохи плюсів гри Monster Heart:

  • великий вибір зброї
  • можна вступити в клан і обмінюватися ресурсами
  • складні рівні можна проходити спільно


Підсумок: деяким гра сподобалася, особисто мені - ні. Всі причини я написав, так що дивіться, думайте або просто скачайте гру і перевірте самостійно, поширюється вона безкоштовно.


Реклама

завантажити Monster Heart 1.00.00 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- Added the Act III of the Hunt!er’s adventure! Look forward to completely new locations, monsters and deadly weapons!
- Updated weapon categorization. Much more simple and convenient.
- Missions difficulty tweaks
- Bugfix
Загальна інформація
версія 1.00.00 (1000)
дата завантаження 2017-11-25 17:55
Розмір 53.1 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(11)
3.87★ 77.47%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/07 08:45
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |