Primal Fire
4 (21)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Останнім часом з став помічати одну тенденцію, яка мені не дуже подобається. Почали з'являтися на андроїд незвичайні проекти, явно вибиваються зі звичного ритму і звичних канонів, які задають найбільш популярні проекти в своїх жанрах. Це дуже добре, тому що ігрова індустрія розвивається, а це означає що у нас буде можливість пограти в самі різні ігри, причому на мобільному телефоні. Однак, що мені і не подобається, практично кожна друга незвичайна гра яка мені зустрічається платна! Тут уже або хтось занадто дорого оцінює свої старання, або андроїд намагаються до iOS наблизити, де більша частина додатків платна. Така ж проблема спостерігається з грою Primal Fire, про яку сьогодні і піде мова.

Даний проект належить розробникам з DoDo4StoryGames, він дійсно незвичайний і він платний. Ніяких пробних версій, при досить демократичною ціною в один долар. Що загалом-то терпимо, однак, на подібні почесті проект явно не тягне, на мій погляд і ось чому.

Сюжет.
Як факт, сюжет в грі не те щоб відсутній, він взагалі не потрібен. Смисл в тому, що стародавня людина опинився в печерному лабіринті, з якого потрібно вибратися. Ось, власне і все що вам потрібно усвідомити до початку гри. Ніяких особливих умінь щоб вибратися з лабіринту мати не потрібно, все що від вас буде потрібно - вибрати який-небудь напрямок і йти по ньому, в надії на рятівний вихід. Якщо ж напрямок виявиться невірним, то ваше завдання швидко повернутися до місця де ви зробили цей вибір і піти іншою дорогою, само собою зробити це буде складно з ряду причин.

Особливості гри Primal Fire:

  • специфічна «незграбна» графіка
  • найпростіше оформлення
  • жодних орієнтирів, окрім вашої пам'яті і інтуїції
  • збирайте палиці щоб підтримувати вогонь
  • уникайте обвалів
  • збирайте їжу щоб не померти з голоду


Підсумок: так, гра досить незвичайна, так, графіка теж дещо вибивається зі звичного, однак, сподобається це не кожному, при цьому нікому не сподобається що гра платна і практично кожному вона досить швидко набридне. Так що або проект будуть активно розвивати і придумають як зробити гру цікавіше, або не бачу в ньому ніякого сенсу.


Реклама

Primal Fire для ASUS Memo

Рейтинг:

(21)
4.03★ 80.58%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/12/01 08:28
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |