Hop Hop Hop
2 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Ketchapp продовжує випускати подібні ігри і явно не планує зупинятися, звідки тільки ідеї беруть? Тим не менш, у нас нова гра, яка просто оформлена, геймплей шалено зрозумілий і простий, а от грати буде дуже складно, вкрай складно, я б сказав.

Трохи дивацтв.
В одній з минулих ігор від цих розробників у нас був кубик який катався на ліфтах ... досить дивно, але ще терпимо, цього ж разу все набагато більш дивне, наприклад, наш герой - куля, коло або м'ячик з оком ... Для простоти будемо називати його м'ячиком, причому швидше за все він баскетбольний, оскільки основне завдання - стрибати в кільця, які будуть розкидані в площині, якісь вище, якісь нижче. Якщо натиснути на екран, то де б ваш м'ячик не перебувала, відштовхнувшись від повітря він підстрибує вгору і за незмінною траєкторії падає вниз, вивіряючи цю саму траєкторію нам і потрібно потрапляти в кільця. Складнощів багато - занадто високо стелю з шипами, занадто низько - підлога з шипами, а якщо ви пропустили кільце, то вас чекає стіна з шипами які вас уб'ють. Якщо в кільце потрапили, то стіни розсуваються пропонуючи вам спробувати з наступним кільцем і так далі. Причому будуть деякі кільця, які розташовані не тільки низько, але й близько до стіни, потрапляючи в такі доведеться відразу тикати в екран щоб не впасти, не дивлячись на те, що природною реакцією організму після такого подвигу буде розслаблення. Кожне попадання в кільце дає вам два очки, а якщо у вас вийде з'їсти гриб, який так само буде висіти в повітрі у випадковому місці, то це накине ще одне очко. Кількість ваших очок і визначить наскільки ви старалися і наскільки готові до труднощів;)

До плюсів гри Hop Hop Hop можна віднести незмінно приємне і одночасно просте оформлення, позитивну музику на задньому фоні, яка ніби знущається, а так само простий геймплей, який затягує на довгі години, знову ж, якщо нерви дозволяють. Політика монетизації від гри до гри не змінюється, так що як і раніше є реклама, яку можна відключити за пару баксів.

Підсумок: якщо ви любите гри від розробників Ketchapp, то не варто пропускати і Hop Hop Hop, якою б складною вона вам не здавалася.


Реклама

завантажити Hop Hop Hop 1.6 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.6 (8)
дата завантаження 2020-11-30 07:55
Розмір 27.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
1.96★ 39.25%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/27 09:08
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |