Block Battles: Star Guardians
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Шутерів для андроїда все більше і ось, розробники з Wizard Games Incorporated вирішили здивувати нас, якщо можна так висловитися, своїм новим проектом, який представляє собою перестрілки в режимі online, взяти участь в яких може кожен охочий.
Такий формат ігр нам вже давно відомий, але не сильно поширений на андроїд, так що в цьому плані можна і здивуватися, що ж до решти - зовнішнього вигляду і механіки відбувається, то нічого незвичайного тут не відбувається в принципі. Графіку зняли з відомої всім гри Minecraft, фізика приблизно така ж, вид від третьої особи, карт всього чотири, гравців в онлайні поки не дуже багато, так що єдине що залишається - кастомизация свого гравця і вибір озброєння, яке дозволить вам домінувати в битві.
Варіантів битви не так вже й багато, в одному випадку ви просто приєднуєтеся до вже створеного бою, створюєте самі або просто викликаєте на дуель якогось з доступних гравців, з одного боку нічого нового, з іншого боку все досить зрозуміло і просто. Чим більше карта вам дістанеться, тим більше укриттів там розташовано і тим довше може тривати битва, що знову ж таки, залежить від вашого стилю гри, хтось буде ховатися до останнього, а хтось побіжить напролом.
У процесі битви в різних частинах карти можна збирати гроші, які знадобляться для закупівлі нової екіпіровки, підбирати аптечки або бонуси, які збільшують утрату, що часом стає вирішальним фактором усього бою.

Головним недоліком, плавно випливають з головної особливості гри стало необхідність грати по інтернету. Без стабільного інтернету грати в онлайні не вийде, що логічно, при цьому, завдяки стабільному інтернету вас буде постійно бомбити набридлива реклама, яка готова вискочити в самий невідповідний момент. Це дійсно дратує і для деяких стане першою і, мабуть, єдиною причиною відмови від цього проекту.
Без доната в грі Block Battles: Star Guardians теж не обійшлося, однак, грати без нього цілком реально, баланс він не порушує, так що це можна пробачити.

Підсумок: якщо виключити проблеми з рекламою, то дана гра являє собою вельми непоганий онлайн шутер, для тих хто любить «живе спілкування» і стилістику Minecraft.


Реклама

завантажити Block Battles: Star Guardians 1.0.5 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Stability, etc.
Загальна інформація
версія 1.0.5 (8)
дата завантаження 2016-07-16 21:26
Розмір 39.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-24 20:33:17
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/26 09:33
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |