OFFRoad Cargo Pickup Driver
3.7 (26)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Найбільш популярними іграми подібного «робочого» плану є симулятори далекобійників, в яких вам незмінно пропонують весь свій вільний час витрачати на перевезення вантажів з точки А в точку Б. завуалювати відбувається намагаються придатної фізикою, красивою графікою і романтикою далекої дороги, якщо вона взагалі є. У нашому випадку, гра від розробників ABGames89, яка по хорошому теж симулятор, ось тільки знайти якусь романтику в ній на мій погляд ще складніше, тому що ви станете водієм пікапа, який теж повинен возити якісь вантажі з точки А в точку Б, причому замість гладкого шосе у вас під колесами буде в кращому випадку грунтовка розбита, а то й взагалі кущі, камені, ями, дерева і все що завгодно інше чого не повинно бути на дорозі.

До речі про дороги.
Якщо ви почнете грати в OFFRoad Cargo Pickup Driver, то швидко помітите що дороги в грі просто страхітливі, і ви не повірите, але ця гра як раз про російські дороги! Легендарні російські дорогі, точніше щось що чисто умовно можна назвати дорогою ... Загалом привіт всім патріотам і шанувальникам такого розваги як off-road. Машина речі теж російська, якщо хто не дізнався, це дуже старий вантажівка під назвою УАЗ 302, який був дуже популярний в сільській місцевості близько 50 років тому, або навіть більше.
Не варто особливо задаватися питаннями що і навіщо вам потрібно буде возити, просто возите і постарайтеся отримати задоволення від цього процесу, гра заради цього і створювалася.

Особливості гри OFFRoad Cargo Pickup Driver:

  • приємна графіка
  • хороша фізика
  • більше сотні рівнів
  • кілька видів вантажу (щоб життя медом не здавалося)
  • зміна погодних умов
  • ніякого доната, більше того, гра повністю безкоштовна


Але є й недоліки.
Спостерігаються проблеми з текстурами, що говорить або про погану графічної моделі, або про погану оптимізації. Звідси ж незрозумілі лаги навіть на потужних пристроях, але це все дрібниці порівняно з жахливою рекламою, яка відверто дратує і позбутися її ви не зможете навіть за гроші, бо доната, як я і писав, в грі немає ... До того ж, немає і можливості пересісти на інший автомобіль, він тут всього один ...

І ще питання, мені здалося або цей автомобіль часів СРСР із правим кермом? Ви це серйозно??

Підсумок: вельми сумнівного задоволення проект, який зможуть оцінити тільки шанувальники російських доріг, УАЗа даної конкретної моделі або ті кому без діла не сидиться і свербить щось та відвезти.


Реклама

завантажити OFFRoad Cargo Pickup Driver 1.0.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- Added privacy policy
Загальна інформація
версія 1.0.1 (23)
дата завантаження 2018-10-16 02:28
Розмір 90.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(26)
3.74★ 74.76%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/20 09:33
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |