The orcs defense
0 (0)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Гра, створена під враженням від кращих представників жанру фентезі та ігор Tower Defense, причому розробник виявився російським, так що, привіт російська локалізація, що останнім часом стало зустрічатися все рідше і рідше. Іменує себе розробник mnillstone, і якщо бути об'єктивним, то це його перший хоч якось серйозний проект для андроїда. Однак, з ряду причин гра не набирає належної популярності, що не скасовує деяких її якостей, поговорити про яких я і хотів сьогодні.

Перше і, мабуть, найголовніше що є в цій грі - ностальгія! Та епічність, з якої вона зроблена, її графіка та оформлення, зовнішній вигляд героїв і багато іншого - від ностальгії не відбутися що не намагайтеся! І багатьом це безумовно сподобається, багато це цінують. Другий момент, про який я вже згадав - ця гра дуже епічність! Безліч ворогів, величезні боси, все це прекрасно позначається на загальному відчутті і сприйнятті того, що відбувається, прекрасно доповнюючи досить звичний геймплей з вежами, поліпшеннями, героями і хвилями ворогів.

Однак, не все так гладко. Причин за якими у гри знайдуться і ненависники теж вистачає. Наприклад, та сама графіка яка у когось викличе ностальгію у когось зможе викликати лише огиду, а та сама епічність здасться комічною і недоречною. Крім спірного зовнішнього вигляду гра має деякі проблеми з технічної частини, які зав'язані виключно на невеликий досвід розробника, тут вже залишається сподіватися що з часом їх пофиксил і не допускатимуть надалі.

Особливості гри The orcs defense:

  • чотири десятки найрізноманітніших ворогів
  • шостій героїв для вашої армії
  • незабутні битви з босами
  • чотири види веж і вісім спеціальних модифікацій
  • кожне поле бою вміщує до тисячі ворогів!


Недоліки гри The orcs defense:

  • не вся гра безкоштовна, після першого епізоду попросять грошей
  • є проблеми з запуском гри на деяких пристроях


Підсумок: складно сказати що дана гра в принципі виділяється в своєму жанрі, проте, хороший заряд ностальгії яким вона володіє не відняти, так що невелика кількість шанувальників так чи інакше знайдеться.


Реклама

завантажити The orcs defense 1.5.3 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Graphic improvements
Загальна інформація
версія 1.5.3 (100582)
дата завантаження 2016-07-18 03:54
Розмір 84.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-24 22:48:09
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
1.75★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/17 09:22
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |