Cloud Chasers
1.8 (5)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Найчастіше красою і мистецтвом відрізняються квести, рідше щось казуальне, а ось стратегій я не зустрічав, до даного моменту, тому що гра
Cloud Chasers це та сама стратегія, причому на андроїд, де повноцінних представників жанру не так вже й багато.
Перше ж з чим ви відразу зіткнетеся вас злегка здивує, тому що гра зроблена за принципами Roguelike, а значить кожен новий раз рівні будуть генеруватися випадковим чином, що більш ніж актуально, особливо за умови що дія відбувається в пустелі, які готові змінюватися хоч кожен день ! Так само не забули і про деякі основи рольових ігор і, що ще більш цікаво, у разі смерті героя - гра починається заново, і це в стратегії !!!
До того ж, смерть героїв неминуча, так що рано чи пізно ви все одно почнете заново, на абсолютно новому рівні ... реіграбельность на висоті!


Сюжет у гри виявився досить похмурим - він розповість про виживання батька і доньки в пустелі, де найцінніше, само собою, вода, на видобутку якої і буде побудована велика частина ігрового процесу. Видобуток води проводиться дивним методом, хтось міг би подумати що доведеться капати, але тут все навпаки, потрібно літати в хмарах і збирати воду там ... ну, окей :)
Однак, в небесах ви опинитеся не одні, там повно літаючих дронів злий корпорації, яка теж видобуває воду, причому дуже суворо стежить за тим, щоб ніхто більше на її запаси не зазіхав, так що вода тут не тільки цілюща волога, а й аналог грошей , вона потрібна всім!
У процесі виживання вам належить зустрітися з різними торговцями і побувати в незвичайних поселеннях, де за воду можна купити масу корисних предметів і інших благ.
Взагалі світ у грі Cloud Chasers з одного боку досить примітивний (пустеля все ж), з іншого боку постійно змінюється і він дуже великий, блукати тут можна годинами.

До недоліків гри доведеться віднести той факт що вона платна, без пробної версії, тут немає російської та багатьох інших мов, які обіцяли додати якщо проект отримає широку популярність, що, в цілому, питання часу.

Підсумок: а де ж тут мистецтво - запитаєте ви? Насправді вся гра цілком і являє собою щось виділяється серед всього іншого - незабутня атмосфера, чудові озвучка і безліч інших факторів в підсумку формую стійке відчуття, яке складно описатися якось інакше, окрім як словом «шедевр».


Реклама

Cloud Chasers для ASUS Memo

Рейтинг:

(5)
1.75★ 35%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/08 09:45
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |