Bike Unchained
5 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

У компанії Red Bull люблять все екстремальне, починаючи від практично всіх видів спорту, закінчуючи напоями які бадьорять тіло і дух, що в якійсь мірі теж співвідноситься з подібним способом життя. Проте, коли вони з'явилися на андроїд відразу стало зрозуміло, що це не більше ніж розвиток своєрідної реклами бренду, не так часто зустрічається, проте, як бачимо, існуючої. Будь-які рекламні продукти не відрізняються глибиною опрацювання і ретельної турботою про кінцевому користувача, що характерно і для гри Bike Unchained, але ...
Практично кожен додаток або гра від даних розробників знаходить від одного до десяти мільйонів шанувальників, а хіба це так мало? Багато не турбуються про мету додатки, вони просто качають його і грають, благо, скачати будь можна безкоштовно, ось тільки з Донатом вони все частіше потрапляють, в нашому випадку він взагалі на рівні самих топових проектів, що досить дивно ...

Так чи інакше, Bike Unchained:
Гра, яка змусить вашого героя протирати свій зад на різноманітних гірських велосипедах, а вас практично всю дорогу дивитися на зад вашого героя. Тут міститься понад півсотні трас, які розбили на три величезні локації, що відрізняються рельєфом місцевості та іншим змістом. У грі зробили зміну дня і ночі, щоб ще хоч якось урізноманітнити катання по цих трасах, до речі, до слова, досить нудним місцями ... Камера в грі має динамічну базу, що дозволяє бачити свого героя в найзручніших ракурсах, або ззаду , або злегка збоку, в будь-якому випадку, якщо звикнути, то це здасться навіть зручною ідеєю. Крім цього вам дозволять зібрати свою власну команду і навіть підбирати музику для своїх заїздів ... не все ж так погано, чи не так? Крім цього завжди є вибір між грою по мережі і звичайними заїздами в режимі кампанії, але і ті й інші, повинні подарувати вам свою частку позитиву та адреналіну, на що розробники і розраховують!

Підсумок: Донат в цій грі дійсно є і він дійсно великий, але знаєте, скачати її все ще можна безкоштовно, а без доната цілком можна обійтися, так що якщо любите велосипеди і небезпечні пригоди - обов'язково скачайте!


Реклама

завантажити Bike Unchained 1.17 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Support for Nougat 7.0 OS version
Загальна інформація
версія 1.17 (300271)
дата завантаження 2017-03-25 08:57
Розмір 23.24 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2017-03-25 11:06:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.95★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/11/03 07:32
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |