Zoombinis
2.1 (8)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Перший раз ця гра з'явилася в 1996 році, тобто практично 20 років тому ... потім була доповнена в 2001 році (саме цей варіант і переробили), а так само отримала невелике продовження в 2002 році, що в кожному разі дуже давно. Гра і тоді і зараз дуже складна, до того ж, те що ми бачимо зараз, це абсолютно та ж гра, яку просто намалювали заново і підготували для сенсорних екранів, без змін в сюжеті і геймплеї. Видавцями виступили маловідомі TERC, які ще не встигли прославитися на андроїд. До речі, гра платна, коштує майже 5 доларів, проте, вже 10000 чоловік заплатили ці гроші і повірте, не просто так!

Історія цього світу досить захоплююча, вона починається з опису життя милих істот, які світ існували на своєму острові, доти поки не з'явилися агресивні загарбники, які легко поневолили місцеве населення. Однак, таке життя наших героїв не влаштувала, так що вони вирішили втекти, в чому ви їм і допоможете. Їхній шлях довгим і складним, буде багато ворогів і багато головоломок, знову ж таки, дуже складних.

Важливим моментом стала графіка, завдяки якій гра тепер доступна в якості HD, причому це не стара картинка яку заштовхали на новий дозвіл, її переробили повністю, уважно і досконально зберігши всі важливі елементи і особливості. Зробити це - респект!

Особливості гри Zoombinis:

  • більше десятка складних головоломок
  • збережені оригінальні голоси персонажів і оповідачів
  • стара музика
  • оригінальний сюжет і світ зумбініс
  • з'явилася таблиця з рейтингами і досягненнями


Недоліки гри Zoombinis:

  • пробної версії немає, гра платна
  • «Оказуаліть» гру ніхто й не намагався, вона все ще дуже складна


Підсумок: якби всі старі ігри переносили так якісно, ​​світ був би іншим! Так що якщо ви любите складні головоломки і цікавий сюжет - купуйте, якщо ви грали в оригінал, тим більше купуйте!


Реклама

Zoombinis для ASUS Memo

Усі додатки TERC на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(8)
2.07★ 41.33%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/31 08:51
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |