Nuclear inc
3.4 (13)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Дана гра являє собою простий проект приватного розробника Ломакіна Дмитра, який, по всій видимості, вирішив піти від протилежного і показати як може трапитися апокаліпсис, а не його наслідки, так що цього разу ви не розгрібати жахливі результати події, а тримаєте в своїх руках управління одного з найнебезпечніших у світі споруд.
Всьому світу відомі трагедії трапилися в Чорнобилі або на Фукусімі, якраз щоб запобігти подібному у вас і буде ця гра, хто знає, раптом і ви коли-небудь опинитеся в такому місці, такий-сякий, але досвіду у вас додасться.

Вам відводиться роль вченого, який за реактором і стежить. На перший погляд все досить просто - стежте за температурою і нормальною роботою реактора, але на ділі постійно будуть траплятися різні ситуації, реагувати на які доведеться дуже швидко. Якщо ви не відреагуєте на підвищення температури чи інші проблеми які тут можуть статися - станеться вибух, наслідки якого невідомі нікому. Однак, над вами буде не саме адекватне керівництво, зокрема - уряд, який постійно вимагає виробляти більше енергії, що змушує реактор працювати на межі, а вас буквально ходити по лезу ножа. У кожному разі, їх накази не підлягають обговоренню, небезпека небезпекою, а план виконати необхідно!

Але не все так погано, тому що перший час завдання будуть досить адекватними і це дозволить нам заробити трохи грошей, на які можна придбати поліпшення, які і допоможуть впоратися зі збільшенням обсягів вироблення. Можна прикупити нові стрижні або генератор, поставити нове охолодження або контролери, найняти більше вчених або бригаду швидкого реагування, а також деякі інші бонуси, які продовжать життя реактору і людству.

Підсумок: гра Nuclear inc хоч і виглядає просто, але дуже цікава, а так само у неї немає аналогів, це повинно


Реклама

завантажити Nuclear inc 1.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
-Menu button added in game interface
-Level structure changed
-The game changed to pass more easily
-Optimization
Warning! Installing the update will delete your progress!
Загальна інформація
версія 1.1 (23)
дата завантаження 2015-10-12 08:07
Розмір 24.53 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 ARM6
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-10-12 11:15:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(13)
3.44★ 68.71%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/18 07:03
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |