Lamphead
4.9 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Для розробників з Oriplay Games це третя гра на андроїд, яка на відміну двох інших має найбільші шанси на успіх з однієї простої причини - це ранер. Нехай і платформний, але досить цікавий по частині дизайну та оформлення в загальному. Головний герой - дивне створіння, яке має великий ліхтар в голові, яким доведеться постійно користуватися, оскільки опинимося ми в непроглядній пітьмі, звідки і потрібно втекти всяку ціну.
Як звичайно в кожному Ранера від вас буде потрібно хороша реакція і завзятість, бо проходити доведеться багато разів, втім, це норма.
На жаль розповісти нам про дивне створіння і місце в якому воно опинилося розробники не захотіли, так що сюжету в грі немає, навіть якихось натяків на його розкриття теж не спостерігається, вся необхідність зводиться до того щоб постійно бігти, збирати бонуси, батарейки для ліхтарика і постаратися пробігти якомога далі, дійсно ... класика жанру!
Однак, для цього жанру тут досить незвично підійшли до можливості долати перешкоди, які не доведеться перестрибувати або оббігати. У вашого героя буде можливість переміщатися на протилежний бік дороги, яка є дзеркальним відображенням ... але там теж будуть перешкоди, так що бігти доведеться то там то тут, знову ж, вчасно перемикаючись між цими площинами.

Особливості гри Lamphead:

  • збирайте батарейки щоб ліхтарик не згас
  • збирайте монетки щоб була можливість зберегтися
  • насолоджуйтеся відмінним саундтреком
  • змагайтеся зі своїми друзями набираючи якомога більше очок
  • цікаві герої, що прийшли до нас з мультиків


Недоліки гри Lamphead:

  • Донат як зазвичай, на місці


Підсумок: жанр Ранера гра виправдовує в повному обсязі, вона динамічна і зажадає від вас масу уваги, Донат особливо не заважає, а реклама, яка періодично виникає, відключається стандартними методами, так що, якщо любите цей жанр і похмуре оформлення - скачайте, не пошкодуєте .


Реклама

завантажити Lamphead 1.7.23 для ASUS Memo

Нове в цій версії
- reskin shield
- game optimized on start
- start from a new location
- added more obstacles
- added new location
Загальна інформація
версія 1.7.23 (17)
дата завантаження 2018-04-06 16:41
Розмір 51.94 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура ARM7 ARM6 x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.9★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/13 07:29
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |