Soul Hunters
4.4 (34)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Ця гра для андроїда перший у розробників з Lilith Mobile, які вирішили піти простим шляхом і зробили щось звичне для багатьох. У даному жанрі вже багато хітів, які навіть виглядають чомусь схоже, пропонують нам схожий ігровий процес з автоматичними або не дуже боями, мультяшних персонажів і багато різної екіпіровки. При всьому при цьому, геймплей виявляється до жаху монотонний, але це чомусь нікого не бентежить, але в мінусах я це обов'язково зазначу.
Сюжет гри Soul Hunters так само не виділяється на тлі решти - всілякі демони, монстри та інші мерзенні створення атакували мирне населення, приносячи хаос і лиха, тим самим пробудивши багато різних героїв, які під вашим керівництвом готові дати їм відсіч. Так що основа гри - підбір грамотної команди і прокачування кожного окремого персонажа, в надії максимально закрити наявні прогалини в атаці або обороні.
Команда може містити не більше п'яти осіб, чого цілком достатньо щоб взяти собі пару танків, лучника, мага і хілера, кожен з яких внесе свій вклад. Битися герої будуть самостійно, а от наносити потужні атаки будуть тільки по вашій команді. Так само після кожної місії ви можете пройтися по своєму селі, де можна закупитися провіантом або новим озброєнням. Для тих хто не любить битися з монстрами є арена, яка відкривається коли гравець досягає певного рівня, тут можна перевірити чия команда крутіше, поборовшись із будь-яким гравцем з інтернету.

Особливості гри Soul Hunters:

  • восьмій десятків різних героїв для вашої команди
  • кожен герой має свої унікальні навички
  • грайте сольно або боріться в PvP
  • приємна графіка і хороша анімація


Недоліки гри Soul Hunters:
Досить сумно, але дана гра, не дивлячись на всі свої плюси не зможе здивувати шанувальників жанру, так як ігровий процес по колишньому досить нудний, Донат неабиякий, а нічого нового гра запропонувати не зможе. Однак, ще один мінус які багато таким не порахують - вона моторошно затягує! І, до речі, до моменту виходу її на андроїда вона вже встигла набрати близько 80000000 гравців зі всього світу ... Так само не варто забувати, що без постійного підключення до інтернету грати ви не зможете.

Підсумок: красива гра, яка може порадувати великою кількістю контенту, звичним геймплеєм, промальованими персонажами, але нічим іншим.


Реклама

завантажити Soul Hunters 2.4.212 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 2.4.212 (47894)
дата завантаження 2021-09-16 06:24
Розмір 44.72 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінювати підключення до мережі

Дозволяє програмі змінювати стан під’єднання до мережі.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінювати порядок запущених програм

Дозволяє програмі переміщувати завдання в активні чи фонові вікна. Програма може робити це без вашого відома.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки LilithGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(34)
4.4★ 87.9%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/08 08:10
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |