Warlings: Армагеддон
4.1 (22)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Що таке гра Worms розповідати я не буду, шедевр від Team 17 Digital Limited який облетів увесь світ і зібрав мільйони шанувальників, само собою дав стусан або поштовх іншим розробникам, який захотіли урвати свій шматок пирога, створюючи щось, нехай і віддалено, але схоже на оригінал.
Так чи інакше, гра Warlings: Армагеддон це якраз така спроба зробити щось круте, на базі вже існуючого. Хоча розробники повинні були б і розуміти, що поки існує оригінал, копію ніколи не приймуть з розпростертими обіймами, хоча, нічого поганого в спробі зробити аналог я не бачу.
Гра, як і Worms запропонує нам покроковий геймплей, разрушающийся світ і великий вибір зброї, ось тільки замість звичних черв'ячків у нас колобки в касках. Карт тут не дуже багато, всього 10 штук, але цього цілком достатньо щоб приємно провести час, борючись з друзями в онлайні, відточуючи свої навички і пробуючи різна зброя. Що сподобалося - не стали нічого принципово змінювати, не стали вигадувати нічого нового, і в чомусь це вірно, з класикою складно сперечатися!

Особливості гри Warlings: Армагеддон

 • все що є на екрані можна зруйнувати
 • майже три десятки різного смертоносної зброї
 • десять локацій
 • є можливість вибирати екіпіровку кожного бійця
 • грайте онлайн або по Bluetooth
 • для онлайн битв є рейтинги
 • кілька режимів гри
 • безкоштовно


Недоліки гри Warlings: Армагеддон

 • є невеликий Донат, який дозволить персоналізувати свою команду
 • не найкраща оптимізація
 • якщо порівнювати з Worms, то гра вийшла слабенькою


Підсумок: у загальному і цілому проект досить цікавий, а якщо враховувати що оригінальні Worms на андроїд доступні тільки платно, то чисто теоретично цю гру можна розглянути як їх аналог, але якщо чесно, вона сильно відстає від оригіналу.


Реклама

завантажити Warlings: Армагеддон 3.9.2 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Fixed multiplayer.
Загальна інформація
версія 3.9.2 (3009002)
дата завантаження 2018-07-27 10:14
Розмір 42.12 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

STORAGE

STORAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(22)
4.08★ 81.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/08 06:55
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |