Ski Safari 2
3.9 (10)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

За логікою вже змінилися розробників ця гра повинна стати логічним продовженням дуже популярною першої частини, яку, за заявами розробників скачали більше 140 000 000 разів, що сума більш ніж пристойна, але, впевнений, це стосується всіх платформ сумарно. Тим не менш, багато хто вже знає що чекати від цієї гри, а ми подивимося наскільки друга частина виявилася гідною нашої уваги.

Само собою нас запевняють що ця весела і фантастична гра стала набагато краще, думаю не складно буде це визначити.
В цілому, суть гри не змінилася, вам все так само доведеться ганяти зі схилу на лижах чи сноуборді, здійснюючи неймовірні трюки, за які можна отримати очки і лайки в соціальних мережах, отримувати свій заряд адреналіну і, як і колись, користуватися елементами зимової природи і побоюватися лавини.
У грі Ski Safari 2 нас чекають наступні істоти:

  • гарчить йєті
  • як завжди веселі пінгвіни
  • мамонти, які не вимерли а просто сховалися!

Кожна істота дозволить вам скористатися його унікальною особливістю і спуститися якось особливо, зокрема, у другій частині нам доступно близько чотирьох сотень різних сальто! Щоб просто випробувати їх все доведеться грати навіть не годинами, а днями!
Так само в другій частині з'явилася можливість грати по wi-fi одночасно вчотирьох, що зробить процес дуже веселим і захоплюючим. Причому з друзями можна буде трохи воювати, кидаючи в них сніжки або підкладаючи на лижню пінгвінів, загалом і в цілому - розберетеся!
Так само друга частина дасть нам можливість забратися зі сніжних схилів і опинитися в двох нових зонах, зокрема - веселому юрському періоді і каньйоні смерчів, безумовно, кожна з нових зон дасть багато нового веселощів.

Підсумок: гра вийшла гідною, з мінусів - не найкраща (поки) оптимізація для різних пристроїв, з цим можуть виникати проблеми. З іншого боку, на відміну від першої частини гра повністю безкоштовна, але містить трохи доната.


Реклама

завантажити Ski Safari 2 1.5.1.1186 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Egg-cellent savings on all Easter items for a limited time only!
Have fun!
Загальна інформація
версія 1.5.1.1186 (151211186)
дата завантаження 2017-04-16 06:44
Розмір 62.16 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура x86
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

використовувати облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі подавати запити на маркери автентифікації.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(10)
3.89★ 77.75%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/06 07:18
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |