Next Dragon!
2.7 (4)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Про піксельні гри нам і так вже все зрозуміло, до речі ця дуже піксельна, виглядає вона не дуже круто, але любителі все одно знайдуться. Приблизно така ж ситуація і з драконами, які фігурують у даній грі, вони викрадають красивих дівчат і випалюють цілі села, що, само собою, нікому не подобається. Щоб прославитися з'являється багато героїв (за одного ми і будемо грати), які починають боротися з драконами, подивимося що з цього вийде.
Гру підготували розробники з компанії Pixel Division Ltd., для яких це перша гра на андроїд, сподіваюся що наступні ігри будуть дещо симпатичніше, але поки тільки так.

У світі, придуманому розробниками ніякої особливої ​​магії немає (крім самих драконів), так що і вибору з героїв з різними вміннями теж не буде, все чим володіють Охочих одразу драконів - сила, спритність і хоробрість. Досить простий комплект, яким так само просто користуватися.
Весь геймплей зводиться до необхідності тапа по екрану завдаючи по черговому дракону удари, які рано чи пізно вбивати його, для цього якраз потрібно сила, а спритність і швидкість реакції (вже з вашого боку) знадобляться щоб ухилятися від потоків полум'я, які будуть сипатися з неба. Ніяких інших особливостей геймплей вам не запропонує, крім класичного оформлення з пікселями і відповідною музикою, яке розробники гордо іменують Pixel Art.

Особливості гри Next Dragon !:

  • припустимо, що це дійсно Pixel Art
  • просте управління
  • простий геймплей
  • приємний саундтрек


Недоліки гри Next Dragon !:

  • ніякого нововведення або різноманітності
  • є Донат
  • графіка, все ж, не всім сподобається


Підсумок: самий звичайний клікер, який створений для шанувальників пікселів і любителів битися з драконами, нічого більше він запропонувати не може.


Реклама

завантажити Next Dragon! 1.92 для ASUS Memo

Нове в цій версії
We make the game better!
Загальна інформація
версія 1.92 (14)
дата завантаження 2015-09-29 11:27
Розмір 21.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-09-29 14:39:05
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати контакти

Дозволяє програмі читати дані про контакти, які зберігаються на пристрої, зокрема частоту спілкування з ними телефоном, електронною поштою чи іншим способом. Програми з таким дозволом можуть зберігати контактні дані. Шкідливі програми можуть надсилати контактні дані без вашого відома.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
2.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/10/01 07:24
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |