PAC-MAN Bounce
3.8 (5)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Що таке PAC-MAN всі чудово знають, проте останнім часом цей проект почав активно розвиватися, з'являючись в самих різних амплуа, наприклад в ролі Ранера ... так чи інакше, на цьому розробники не зупинилися і продовжили його розвиток, гра PAC-MAN Bounce стала тому підтвердженням.
До речі в такому форматі гру ніхто не очікував, але все ж, вона з'явилася! І ось у чому суть ... не хочу чіплятися, так як дуже люблю цей проект і поважаю розробників, однак все що є в цій грі, крім самого колобка PAC-MAN ми вже десь бачили ... розглянемо це докладніше.
почнемо з позиціонування ігри, воно, само собою не оригінальне, тому що це добротна, якісна головоломка. Далі, ми бачимо як гра організована в принципі, а це вже звична по багатьом іграм (наприклад по другій частині Angry Birds) дорога на якій розташовані рівні, кожен з яких можна завершити на одну дві або три зірки, теж знайоме, чи не так?
Ще трохи про оформлення, яке спирається на їжу і вийшло дуже приємним, я б навіть сказав апетитним, на рівнях можна помітити хот-доги, в основному меню нагромадження фруктів або солодощів, по соковитості нагадує Fruit Ninja ...

Що нас чекає на рівнях в грі PAC-MAN Bounce.
Назва, якщо чесно, не дуже підходить, бо стрибати тут ніхто нікуди не буде, проте, рівні від цього не стали менш цікавими. Завдання на кожному з них - з'їсти ключ, який просто лежить в протилежному кінці кімнати або в іншому місці, дістати звідки його не так-то просто. Нашому героєм, як виявилося, досить складно управляти, пересуватися він може тільки в одному напрямку, а змінити його можна спеціальними маркерами, які потрібно розставити на рівні так, щоб запустивши колобка він з'їв всі зірки і ключ. Як мінімум потрібна одна зірка і ключ, але в ідеалі потрібно з'їсти все і ось тут вам доведеться багато думати ... До речі ідею з подібними маркерами я теж десь бачив, от тільки не пам'ятаю де. Так чи інакше, процес дуже цікавий!

Підсумок: навіть розібравши гру по поличках і не знайшовши в ній ніякої оригінальної ідеї вона мені подобається, вона мила й приємна, ігровий процес супроводжується прекрасною музикою, а до графіки взагалі не може бути ніяких претензій, до того ж, це головоломка, а побачити тут PAC-MAN це як мінімум подвійне задоволення!


Реклама

завантажити PAC-MAN Bounce 2.1 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Minor bug fixes and improvements
Thank you so much for playing! New features are under development and we love your support.
Загальна інформація
версія 2.1 (20)
дата завантаження 2016-07-13 21:38
Розмір 51.21 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2016-07-24 17:27:07
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(5)
3.78★ 75.5%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/21 06:55
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |