Japan Drag Racing
4.2 (54)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Найчастіше, якщо з'являються гонки від російських розробників, то це щось обов'язково містить «легенди» російського автопрому, комусь від цього весело, комусь сумно ... Сьогодні у нас гра яка називається Japan Drag Racing, що саме це припускає сказати важко, або дії відбуваються в Японії, або в заїздах беруть участь тільки японські автомобілі, а може бути і те й інше! Якщо спробувати в цьому розібратися, то глянувши на автопарк, який гра пропонує ми побачимо тільки японок, а глянувши на саму гру, можна помітити що ганяти доведеться по щільно забудованому місту, в якому правосторонній рух ... мабуть це дійсно японський автопром який ганяє в Японії, залишається зрозуміти при чому тут розробники з Росії?
Але не будемо загострювати на цьому увагу, подивимося краще на гру.

Перше що кинеться в око прихильникам драг-рейсингу - складні траси. На відміну від класичного уявлення про цей тип гонок у нас не якийсь ізольований ділянку асфальту, тут загалом то звичайна дорога, з невеликими поворотами і навіть перешкодами. За такою компонуванні гра чимось нагадує першу частину NFS Underground, що можна вважати компліментом. Так що отримуємо складність номер один - траси.
Складність номер два - противник, який тут віртуальний, а значить не має права на помилку, власне, він їх і не робить, знаючи трасу ідеально, тобто, набагато краще за вас. Звідси випливає, що перемогти буде вкрай складно.
Складність номер три - складне управління, проблема тут в тому, що вам доведеться не тільки вчасно перемикати передачі, але і рулить! Це не якийсь там аркадний драг-рейсинг, де машина їде по рейках, тут доведеться робити все і робити це чудово, якщо хочете перемогти. По цій частині гра в якійсь мірі унікальна, бо мало де зустрінеш таке складне управління, до речі, наближене до реальності, сильно наближене!
Складність номер чотири - якщо ви програли, то грошей ви взагалі не отримаєте, а розвиватися без грошей в грі практично неможливо, так що відточувати свої навики доведеться не до моменту коли ви зможете накопичити хоч на якесь поліпшення, а до моменту коли ви зможете перемагати.

Що ще є хорошого в грі Japan Drag Racing?

  • зачаровує атмосфера нічного міста і нічних гонок
  • декілька представників класичного японського автопрома
  • само собою, є тюнінг
  • гра безкоштовна і не містить Донат


Трохи про недоліки Japan Drag Racing.
На жаль, гра не вийшла ідеальною. Багатьом може не сподобатися графіка, яка дійсно трохи відстає від звичних красот в сучасних гонках. Комусь геймплей може здатися одноманітним, а когось буде дратувати реклама, за рахунок якої розробники намагаються проект монетизувати.

Підсумок: не дивлячись на всі недоліки, гра варта уваги, а що найголовніше - в ній є потенціал, розвиваючи який розробники зможуть пробитися в топ цього популярного жанру!


Реклама

завантажити Japan Drag Racing 22 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Fix: en-US
Загальна інформація
версія 22 (22)
дата завантаження 2021-06-23 14:37
Розмір 42.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки appigrdev на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(54)
4.2★ 84.07%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/17 07:11
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |