Gathering Sky
4.2 (13)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Хто б міг припустити, що в основу найкрасивішій гри, яку без докорів сумління можна віднести в ранг «дуже круто» ляже найзвичайніший ранер, я б навіть сказав що найпримітивніший ранер, однак, вийшло приголомшливо! Розробники цієї гри з Брукліна, і, по всій видимості, там дуже цінують мистецтво, так як свою тягу до нього до останньої краплі реалізували в даній грі. Інших ігор у цих (A Stranger Gravity) розробників немає, але я дуже сподіваюся, що щось подібне ще з'явиться.

Крайнощі нашої планети дуже красиві, одна крайність - океан, інша - небо, ось в небі ми і опинимося, причому не у форматі чергового літака, а в ролі птиці, яка має зібрати зграю і відправитися куди очі дивляться ... дуже романтично! Взагалі складно описати всі емоції які здатна викликати ця гра, краще відразу її купити (так, на жаль) або як мінімум подивитися відео, однак, я постараюсь!
Ігровий процес, як я вже сказав, дуже простий і нагадує ранер, ніби як за частиною краси він не повинен становити важливу частину, однак, він її дуже грамотно доповнює, бо політ птаха це процес зачаровує і дуже спокійний. Саме в цьому ключі і були зроблені всі інші чинники, зокрема візуальне оформлення і музика.
Візуальне оформлення дуже красиве, літати доведеться в хмарах, через які насилу проглядається природа на землі або міста ... графіка на перший погляд дуже проста, проте вона більше нагадує картину художника, а не просто графіком. До того ж, розробники правильно зробили, не ставши завантажувати цей ідеальний світ бонусами або монетками, все що вам потрібно збирати - інших птахів у свою зграю і летіти далі ...
Музика, вона тут зайняла найважливіше місце. Ніхто і не приховує, що гра створена щоб ви насолоджувалися бездоганною мелодією, яку написали спеціально для цієї події. За музику відповідав Dren McDonald, під керівництвом якого консерваторія в Сан-Франциско спеціально її записала. Так що без навушників гра не справить потрібного ефекту, врахуйте це! Так само гру не рекомендують використовувати на маленьких екранах, найкраще підійде планшет, який повною мірою розкриє всі краси світу, в якому ви побуваєте.

Головний мінус даної гри, він же і єдиний, вона платна, безкоштовної версії немає і, швидше за все, не буде. Ціна виявилася досить прийнятною - 2,5 долара, що для таких шедеврів досить мало, на мій погляд.

Підсумок: гра захоплююча, це факт, вона красива, це теж факт, аналоги знайти складно, це теж факт, не знаю що потрібно ще, можу сказати що вона однозначно допоможе вам розслабитися, щоб не сталося.


Реклама

Gathering Sky для ASUS Memo

Рейтинг:

(13)
4.18★ 83.54%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/16 07:28
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |