Magic River
3.3 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Ketchapp молодці, вони роблять ігри в своєму особливому стилі і не збираються відступати від нього ні за яких обставин, навіть не дивлячись на те що деякі ігри особливою популярністю не користуються, втім інші чомусь користуються, хоча по суті у них у всіх дуже багато спільного!
Так чи інакше, у нас новий ранер, причому, хочу зазначити, що ідея для нього вибрана досить свіжа, тому як нам не доведеться бігти, їхати чи стрибати, ми будемо плисти на човні!

Опис гри з боку розробників виявилося дуже мізерним ... все що вони повідомляють нам - потрібно пливти річкою (як звичайно, чим далі - тим крутіше), збирати «кристали», хоча по факту це латаття які можна зустріти у багатьох водоймах, досліджувати локації, які змінюються в міру просування вперед і за зібрані «кристали» набувати у ігровому магазині нові човни і нових героїв, які будуть ними керувати.
Якщо чесно - додати нічого, ось так просто описана вся гра, яка абсолютно проста, як і всі інші ігри від цього розробника. Немає тут ніякого сюжету, ніяких моментів над якими доведеться усередині думати, немає підступності, все саме звичайне ... звичайні герої, звичайна човен пливе за течією, звичайні перешкоди у вигляді каменів, колод, крокодилів і подібного, що дійсно зустрічається в деяких річках і бездоганне (у тому числі і просте) управління, якими ці ігри і відрізняються. Так само вас чекає простий світ, але не дивлячись на цю простоту він приємний і цікавий, я б навіть сказав красивий ... Загалом, ідеальний джентльменський набір для класичного Ранера, нехай він навіть і на човнах.

Підсумок: як і всі інші ігри від цього розробника, гра Magic River не відчинить вам таємницю буття або щось подібне, вона просто дозволить приємно провести час, при цьому річка вийшла дійсно магічною, оскільки дуже затягує. До того ж, гра безкоштовна, так, в ній є реклама яка бовтається в нижній частині екрана, але за 2 долари її можна відключити, підтримавши розробників монеткою;)


Реклама

завантажити Magic River 1.0 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0 (2)
дата завантаження 2015-09-02 18:37
Розмір 38.15 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3+
архітектура ARM7 x86
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-09-02 21:39:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Ketchapp на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
3.25★ 65%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/04 07:35
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |