Shadow Era - Trading Card Game
5 (8)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Розробниками цієї абсолютно не нової ідеї стали невідомі поки Wulven Game Studios, що досить сумнівно буквально відразу, особливо після того як в цей жанр прийшли навіть Blizzard зі своєю грою Hearthstone Heroes of Warcraft, яка, до речі, набрала вже більше 10 мільйонів завантажень, число яких стрімко рухається у бік 50000000 ... ну, тим не менш, хоч якась конкуренція повинна бути і ось один з таких представників.
Будь-яка карткова гра це в першу чергу можливість перенести великі колоди з реального життя у віртуальну, а будь колода це не тільки рядові карти, це ще й рідкісні картки, які стають об'єктами колекціонування, дана гра не стала винятком і дозволить вам теж збирати велику колекцію, для чого розробники ввели більше 500 карт, зібрати які повністю навряд чи вийде, у всякому разі, в найближчій перспективі.
Ще трохи слів про картах.
Найважливішою особливістю будь-яких колекційних карт стає і їх зовнішній вигляд, бо не всім охота колекціонувати щось сумнівної зовнішності, а от коли це виглядає приголомшливо, руки так і тягнуться закинути в колекцію. Так що над картами тут попрацювали дуже грамотно і добротно, так що виглядають вони найкращим чином, і цим, мабуть, гра може конкурувати з багатьма.
Що ж стосується решти, то ігровий процес мало чим виділяється серед конкурентів, однак, гра відразу виділяється дуже складними правилами, чи зупинить це більшість гравців - складно сказати, це явно не ті люди які шукають легких шляхів, але пересічному гравцеві розібратися буде дуже складно. Крім цього з мінусів можна відзначити складний інтерфейс і не дуже зручне управління, що набагато гірше, тому що такі ігри не повинні страждати від таких проблем.

Інші особливості гри Shadow Era - Trading Card Game:

  • гра кроссплатформенная, так що гравців обіцяє бути багато
  • приємна графіка (крім карт) і потужні спецефекти
  • відмінний саундтрек
  • похмура атмосфера, не звична для таких ігор


Підсумок: гра вийшла досить оригінальною, але можна з упевненістю сказати що серед конкурентів їй буде складно.


Реклама

завантажити Shadow Era - Trading Card Game 3.90000 для ASUS Memo

Нове в цій версії
Shadow Era keeps getting better! This release includes a ton of balance changes and improvements. For full release notes, visit our forums on shadowera.com
Загальна інформація
версія 3.90000 (390000)
дата завантаження 2020-08-26 23:41
Розмір 46.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(8)
5★ 100%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/09/02 07:56
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |