In Fear I Trust
4.1 (251)
Увага, додаток, не сумісне з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

До речі, розробниками даної гри стали знамениті CHILLINGO, які поганих ігор в общем-то не роблять, особливо якщо гра платна, а ця платна, так що ще до початку самої гри ви зіткнетеся з жахом, так як доведеться заплатити 3 долари за можливість у черговий раз злякатися.

Будь гідний ужастик це в першу чергу сюжет і тут з цим повний порядок. Не буду розповідати вам всі тонкощі щоб не псувати враження, однак не складно здогадатися що буде моторошно і цікаво, коли в гру вступає нещадне КДБ, радянські вчені і таємниці людського розуму, які можуть приховувати все що завгодно.

Наш герой опиняється в якійсь секретній в'язниці або спеціальної лікарні, загалом там, де ніхто не хотів би опинитися. За класикою жанру пам'ять в нього відбило і згадати хоч щось просто неможливо. Однак, хоч квест і виконаний у стилі «від першої особи», повною мірою задіяти дану фішку розробники не стали, тому що по суті нам доведеться знову вибиратися з кімнат ... Правда звичні головоломки і пошук ключів розбавили діалогами (тільки англійською) і дуже похмурою атмосферою, яка в повній мірі дозволить вам перейнятися страхом і жахом перед ситуацією в якій ви опинилися. Так само гра дозволить вам спробувати розкопати щось зі свого минулого і минулого людей, які побували тут до вас, і, повірте, історії ці явно не зі щасливим кінцем ...

Недоліки гри In Fear I Trust, крім того що вона платна:

  • управління так собі, загалом дуже складне або криве ... кому що ближче
  • крім англійської ви тут нічого не почуєте, а діалоги в таких іграх важлива частина ...


Підсумок: із завданням класичного хоррора гра справляється легко, нагнітаючи обстановку похмурим оточенням, лякаючою музикою і багатьма іншими чинниками, які в сумі дають той самий необхідний нам результат;)


Реклама

In Fear I Trust для ASUS Memo

Рейтинг:

(251)
4.13★ 82.61%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/30 07:14
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |