Out of Wind
2.6 (9)
Додаток сумісний з обраним пристроєм для ASUS Memo

опис:

Особисто я обожнюю простенькі головоломки, які не вимагають від вас носитися по локаціях і щось шукати, вся дія відбувається на невеликому клаптику екрану, проте навіть тут можуть виникати складні завдання, вирішити які з першого разу не завжди вийде. Саме такою і є гра Out of Wind, від розробників Pebblekick Inc., які стали власниками вже чотирьох ігор для андроїда, от тільки кількість завантажень по кожній так і не розміняло навіть першу сотню, але, будемо сподіватися, все в переди!

За сюжетом гри Out of Wind вам належить зайнятися порятунком села, господарство якої сильно постраждало в результаті ... чогось. Припустимо що це було сильна сейсмічна активність, яка знищила всі механізми, які приводили в рух вітряні млини, ферми та інші дрібниці розкидані по селу. Всі ці механізми потрібно відремонтувати, результатом чого має стати функціонування цільової споруди. Кожен ремонт це окремий рівень, так що рівнів в грі досить багато, зможете впоратися з кожним завданням?

Завдання представляють собою набір шестерень, одна перебуває під млином, інша (яка крутиться) десь у землі, на ігровому полі наставлені місця куди можна поставити шестерінки, а в нижній частині екрана самі шестерінки різного розміру. Шестерінки потрібно поставити таким чином щоб механізм почав працювати. Шестерінки бувають двох видів - дерев'яні, вони незмінні, а ще є можливість виготовити на ковадлі шестерінку потрібного вам розміру, але кількість таких спроб обмежена. Таким ось нехитрим чином нам і доведеться рятувати село!

Особливості гри Out of Wind:

  • хороша графіка
  • цікавий і продумані рівні
  • багато елементів які будуть відкриватися поступово
  • багато місій
  • гра безкоштовна


Недоліки Out of Wind:

  • банерна реклама, але при цьому обійшлися без доната


Підсумок: нічого принципово нового гра вам не запропонує, але зроблена вона добротно, крім цього тут багато рівнів і геймплей сам по собі досить невимушений і приємний, так що рекомендується всім хто любить подібні головоломки.


Реклама

завантажити Out of Wind 1.0.3 для ASUS Memo

Загальна інформація
версія 1.0.3 (1000003)
дата завантаження 2015-08-21 13:13
Розмір 20.43 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.2+
архітектура ARM7
Перевірка додатки
вірусів немає
дата перевірки 2015-08-21 16:15:06
Подивитися звіт
(Проверечно за допомогою сервісу virtustotal.com)
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(9)
2.63★ 52.67%

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2015/08/25 06:11
Інші ігри для ASUS Memo

ASUS Memo

ASUS Memo версія: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
процесор: Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9)
екран: 7.00", 1280x800
Розміри: 199 x 117 x 12 мм

Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |